18.06.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Збірна України: прогулянка, тренування на «Райко Мітіч», історія від Тассотті

1 min read

Официальный сайт УАФ

Сьогодні вранці, 16 листопада, «синьо-жовті» здійснили традиційну півгодинну прогулянку біля готелю. Збірна розмістилася в тій частині Белграда, яку називають «новим містом»: тут фешенебельні готелі та офісні центри чергуються з характерними багатоповерхівками часів соціалістичного табору.

Та головним у променаді є свіже повітря та гарна погода, а вона в сербській столиці як для середини листопада чудова — 20 градусів тепла.

Одразу після прогулянки гравці відправилися на теоретичне заняття. Після аналізу сильних та слабких якостей опонентів синьо-жовті відпрацьовували запропоновані тренерським штабом варіанти ведення гри під час офіційного тренування на стадіоні «Райко Мітич». Характерною особливістю цієї арени є дуже довгий тунель, що веде від зони роздягалень до поля. Цей прохід, схожий на військовий бункер, фани белградської «Црвени Звезди», для якої це домашня арена, називають «тунелем смерті».

В офіційному тренуванні збірної України взяли участь усі 25 гравців, з яких Андрій Шевченко сьогодні до кінця доби обере 23-х для заявки на матч.

Цікаву історію про гру на «Маракані», як називають стадіон «Райко Мітич» сербські фани, розповів тренер збірної України Мауро Тассотті. 31 рік тому, у 1988-му, Мауро у складі «Мілана» провів тут свій перший виїзний міжнародний поєдинок — у рамках 1/8 фіналу Кубку чемпіонів. Матч-відповідь проти «Црвени Звезди» був зупинений за рахунку 1:0 на користь господарів через безпросвітний туман. Перегравання другого тайму було призначене на наступний день. Гра закінчилася внічию — 1:1, а в серії післяматчевих пенальті «Мілан» переміг і вийшов до наступного раунду. Андрій Шевченко на белградській арені ніколи не грав, але переможний досвід Тассотті вважає гарною прикметою…

Источник

Читайте также:   Ярослав Ракицкий объявил об уходе из сборной Украины