18.04.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Юрій Вірт: «Верес» відмовився від послуг Густаво і Яго Перейри»

1 min read

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт розказав клубній пресслужбі про гру проти казахстанського «Окжетпеса» і обставини, що призвели до передчасного завершення гри.

— Упродовж тридцяти хвилин тривала бойова гра. Десь суперник трохи переборщував. Бо казахстанська команда грала дуже жорстко. І судді, мабуть, не впоралися зі своєю роботою. Це все стало причиною того, що сталося. Я десь хвилині на 15-20 вже зрозумів, що ми цей матч не дограємо. Так і сталося.

Я одразу сказав, що продовження гри не буде. Ми прекрасно розуміємо, що вже через шість днів нам грати у Кубку і якщо продовжувати цей матч — ми можемо втратити декількох гравців перед поєдинком із «Зорею». Тому сказав команді йти з поля. Сенсу продовжувати такий матч — не було.

Звісно, хотілося відіграти повний матч, відпрацювати 90 хвилин. Але присвятимо цій роботі тренування. Здоров’я важливіше.

Щодо кадрових рішень — до Рівного з Туреччини повернуться усі ті, хто вирушав з нами на збори. Вже в Рівному наш Віталій Тимофієнко, який травмувався на зборах. Щодо бразильців Густаво і Яго Перейри — ми довго думали. Але зрештою вирішили відмовитися від їхніх послуг.

Це талановиті футболісти, які, втім, не зовсім готові до реалій українського футболу. Ми не маємо часу на їхню підготовку. Натомість, шукали гравців, які могли б одразу стати гравцями основи і не потребували б часу на адаптацію. Тому я можу лише щиро подякувати обом бразильцям за виконану на зборах роботу, — сказав Вірт.

Дмитро Нємчанінов: «Гравець «Окжетпеса» першим кинувся на мене, але не встиг завдати удару»

Матч «Вереса» і «Окжетпеса» не був дограний через грандіозну бійку (Відео)

Читайте также:   Валерій Кривенцов - головний тренер ФК "Металіст 1925"

Источник