09.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Юрій Копина: «Через певні обставини не потрапив у «Динамо», шкодую, що відмовив «Дніпру»

1 min read

Фото — «Рух»

Вже у 14 років «Карпати» за нього вимагали компенсацію та він знову захотів захищати кольори «Львова». У структурі харківського «Металіста» ставав чемпіоном України серед команд U-19, у дублі харків’ян тренувався поруч із зірками УПЛ.

Півзахисник «Руху» Юрій Копина у відвертому інтерв’ю клубному медіацентру – про дебют в елітному дивізіоні, плачевний досвід роботи з горе-агентом та як опинився у «Русі».

Коли тобі було 10 років, ти потрапив в структуру ФК «Львів». Важко було потрапити в команду?

Як такого відбору не було. Тоді дитячі команди «містян» тренувалися на «Сільмаші». Прийшло десь 20 дітей. Серед них десятеро вже були в команді. Ми потренувалися, і наступного дня зателефонував тренер Роман Марич і запропонував залишитись. А вже через півтора роки я перейшов у «Карпати».

Це конкурентні між собою клуби. Чому вирішив перейти в структуру «зелено-білих»?

В той час я був дитиною, а в «Карпатах» умови були кращі. Там видавали екіпірування. Тим паче цей клуб – бренд львівського футболу. В той час рівень «Карпат» був набагато серйознішим, ніж у «Львові». На тому етапі в «містян» нічого й не було. Мене покликав в «Карпати» тренер Валерій Гарячий. І я там побув півтора роки і знову повернувся у ФК «Львів».

Источник