25.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Євген Шахов: “Дуже радий, що повернувся до збірної України”

1 min read

Фото – Денис Руденко, FootBoom

Хавбек збірної України Євген Шахов в коментарі прес-службі УАФ розповів про підготовку до відповідальних поєдинків відбірного циклу Євро-2020 з Литвою та Португалією.

— Євгене, ти провів уже парочку тренувань, і як і не було цих двох років розлуки зі збірною?

— Так, приїхав, як додому. Усі знайомі, усі рідні. Дуже хороші відчуття, дуже скучив. Я дуже радий, що повернувся, відчуваю тільки позитивні емоції.

— Зараз йде напружена робота напередодні грою з Литвою, було відкрите тренування, сьогодні тактичні заняття, відповідно є вже відчуття наближення гри. Можливо, тренери вже дають конкретні установки?

— Так, уже безпосередньо готуємося до Литви. Дуже важлива гра, усі думки пов’язані з нею. Треба віддати максимум сил, щоб добитися хорошого результату. Ми напружено готуємось, отже, усе в порядку.

— Уже зазначив якісь відмінності в тренувальному процесі в порівнянні з тим, що було два роки тому?

— Особливих відмінностей немає. Є своя структура, своя система бачення гри. Я думаю, що це правильно — протягом такого часу будується команда за єдиним принципом. Це процес, і це нормально.

— Харків для тебе в плані збірної — особливе місце? Адже саме тут ти забив свій м’яч за національну команду. Спогади про цей момент гріють душу?

Источник