02.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

«Волинь» офіційно підтвердила відставку Андрія Тлумака і спортивного директора Валентина Кошельника

3 min read

Фото — Волынь

Футбольний клуб «Волинь» офіційно припиняє співпрацю з головним тренером команди — Андрієм Тлумаком, а також його помічниками — Андрієм Сапугою та Павлом Котовенком. Як повідомляє офіційний сайт клубу, разом із тим зі своєї посади йде і спортивний директор клубу Валентин Кошельник, а також старший тренер «Волині» U-19 Руслан Мостовий.

Клуб щиро дякує за більш як два з половиною роки співпраці Валентину Кошельнику, за два роки яскравого футболу та дружньої атмосфери у першій команді Андрію Тлумаку, Андрію Сапузі та Павлу Котовенку, а також за успішний сезон юнацької команди Руслану Мостовому! Упевнені, що Луцьк окремою сторінкою відклався у ваших серцях та став важливим пунктом вашого життєвого шляху!

У експрес-коментарі клубній прес-службі слова вдячності пролунали і від Андрія Тлумака: «Дуже вдячний за проведені два роки у Луцьку, дуже вдячний футболістам, клубу і фанам «Волині», з якими у мене був постійний діалог, вони дуже тепло мене прийняли і я так само дуже тепло хочу їм подякувати!».

Дякує клубу за співпрацю і Валентин Кошельник: «Дуже дякую клубу за майже три роки співпраці, за величезний досвід. Шкода, що ми не впоралися із завданням — таке наше футбольне «щастя». Від усього колективу, від тренерів, щиро бажаємо клубу успіхів, і щоб наступного року обов’язково грали у Прем’єр-лізі!».

Андрей Тлумак покидает пост главного тренера «Волыни»

Источник

Читайте также:   "Черноморец": на дорожку в Краматорск - настрой на последнюю игру года