27.07.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Віцепрезидент криворізького «Кривбасу» — про зміни у складі команди в літнє міжсезоння

1 min read

Фото — Оф.сайт ФК «Кривбасс»

Віцепрезидент криворізького «Кривбасу» Артем Гагарін на Ютуб-каналі клубу FCKK Cheking відповів на питання вболівальників у соцмережах клубу.

Про зміни у складі команди в літнє міжсезоння

— Ми дуже вдячні усім футболістам, які зробили результат. Усім, хто допоміг вивести команду із Другої ліги до Першої. Далі відповідальність за результат та поставлену задачу, а це, нагадаю, вихід в УПЛ, несе тренерський штаб. Це рішення тренерів: підходять їм ті або інші гравці чи ні, та які позиції треба підсилити тощо.

Костянтин Караманіц з великою повагою та повною довірою відноситься до нашого головного тренера Геннадія Приходька. Й перед тренером поставлені задачі, які йому потрібно буде виконати. А для цього ми підписуємо нових футболістів.

Хотілося би відзначити, що «Кривбас» посилюється не тільки гравцями. Ми відчутно посилили тренерський та медійний штаб. Ми посилюємо кожну ланку: від академії до головної команди.

Тому що для досягнення результату одинадцяти футболістів на полі мало. Необхідно набагато більше. Й ваша підтримка важлива не менш, ніж гра тих одинадцяти футболістів.

Про Андрія Ременюка

— Ситуація дуже проста: із гравцем закінчився контракт. Далі були переговори із його агентом про продовження угоди. Далі ФК «Кривбас» дізнався із повідомлень в ЗМІ, що гравець знаходиться на перегляді у іншому клубі. Наразі контракт Ременюка із «Кривбасом» закінчився. Подальша доля гравця невідома.

«Кривбасс», «Металлист», «Полесье»: денежные мешки первой лиги

Про молодих гравців Козака та Ніколашина

— Виховання гравців своєї академії – один із пріоритетів ФК «Кривбас». Всі прекрасно розуміють: від президента до головного тренера, що ці футболісти повинні грати для того, щоб розвиватися та прогресувати. Тому зараз розглядається варіант із орендою.

Читайте также:   Товарищеский матч. "Балканы" - "Ислочь" 0:2. Восемь минут, которые все решили (Видео)

Але тільки для того, аби буквально через рік вони змогли увірватися до основного складу нашого клубу. Тому хлопцям побажаємо успіху. Навіть не сумніваюся, що у них все вийде.

Про жіночий «Кривбас»

— Домашні матчі будуть проходити поки що на стадіоні «Гірник». А вже десь у жовтні, я сподіваюся, жіночий «Кривбас» переїде на власну футбольну арену. Неодмінно будуть й прямі трансляції матчів.

Чому ви відмовилися від пропозиції «Олімпіка» зайняти їх місце в УПЛ?

— Для ФК «Кривбас» спортивний принцип у пріорітеті. Тому своє місце в УПЛ ми виборемо у Першій лізі.

Источник