18.06.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Відбулося розширене засідання Наглядової Ради ТОВ «ФК «Металіст 1925»

1 min read

Фото — metalist1925.com

26-е листопада у «Металісті 1925» стало датою підведення підсумків першої частини сезону 2019/2020 рр, інформує пресслужба. В засіданні взяли участь засновники Товариства на чолі з Головою Наглядової ради Сергієм Стороженком, тренерський штаб та представники «Клубу вболівальників».

Керівництво клубу представляли Володимир Лінке та В’ячеслав Хруслов — Генеральний та Спортивний директори, відповідно. Головною темою зібрання було підбиття підсумків літньо-осінньої частини Чемпіонату, яку харківська команда, нагадаємо завершила на сьомому місці у таблиці.

Тренерський штаб на чолі з Андрієм Демченком підготував детальний звіт, у якому розповів про все, що було зроблено, чому під час матчів використовувалися ті чи інші тактичні схеми, а також, чому були задіяні самі ці футболісти. Демченко надав характеристики окремим футболістам, ігровим ситуаціям та здобутим результатам. Також головний тренер розповів, що у команди є своя філософія, від якої він, його помічники та підопічні намагаються не відходити.

Окремо наставник «жовто-синіх» відзначив, що нинішній сезон є чи не найсильнішим у Першій лізі за останні кілька років, оскільки своє бажання підвищитися у класі задекларували близько десяти команд. Тренер впевнений, що такі матчі, як, наприклад, проти «Волині», «Оболоні Бровар», на виїзді «Інгульця» та, навіть, програний із «Минаєм», дають надію, що команда знаходиться на правильному шляху.


Відбулося розширене засідання Наглядової Ради ТОВ "ФК "Металіст 1925"

Керівники клубу, а також представники профільних комісій «Клубу вболівальників» відзначили, що команда продемонструвала відчутний прогрес та у порівнянні з минулим сезоном та показує значно якісніший футбол.

Втім, немало цього вечора було і гострої критики. Вона стосувалася всіх компонентів гри та висловлювалися вболівальниками, членами клубних комісій та засновниками. Як завжди, контруктивним були виступи Василя Синчука та інших учасників зібрання. Тренерській штаб на чолі із Демченком їх уважно вислухав та пообіцяв протягом зими зробити все необхідне, аби якість гри команди була ще яскравішою, а сам футбол — набагато результативнішим.

Читайте также:   ПФЛ: Дмитро Козьбан - найкращий гравець першої ліги в листопаді


Відбулося розширене засідання Наглядової Ради ТОВ "ФК "Металіст 1925"

Завершальне слово взяв Голова Наглядової ради ТОВ «ФК «Металіст 1925» Сергій Стороженко, який зазначив, що керівники та засновники Клубу ніколи не відмовляються від тієї філософії, про яку домовлялися ще влітку 2016-го. Згідно неї команда повинна робити все, аби футбол у виконанні її футболістів був яскравим та гостроатакуючим. І саме тільки так харківський стадіон «Металіст» зможе збирати велику кількість уболівальників.

Наразі колектив команди знаходиться у відпустці. Футболісти мають змогу відновитися після нелегкого сезону, добре відпочити, набратися фізичних та психологічних сил. Тренерський штаб, у свою чергу, надав план підготовки до другої частини сезону та те, ким би прагнув підсилити склад команди. Про плани на зимові збори ми повідомимо додатково.

Источник