22.01.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Василь Сачко: «Бондаренко, Кейта і Тетеренко залишили «Волинь»

4 min read

Фото — fcvolyn.net

Головний тренер «Волині» Василь Сачко розповів клубній пресслужбі, хто із гравців залишив клуб та про плани команди під час зимових зборів.

— Під час сезону «Волинь» залишили Владислав Шаповал та Антон Євдокимов. Чи є ще гравці, які офіційно залишили клуб?

— Бондаренко, Кейта, Тетеренко – ці хлопці більше нам не допоможуть цього сезону. Ми дуже вдячні їм за співпрацю, однак далі вони будуть захищати кольори інших клубів. Є інші хлопці, з якими ведемо переговори, є хороші якісні футболісти, які можуть приєднатися до нас, однак тільки як це буде узгоджено з керівниками та засновниками клубу, будуть підписані контракти – тоді ми зможемо про них говорити.

— Які плани у команди по зимових зборах?

— У нас зараз футболісти у відпустці, однак мають індивідуальні плани тренувань, аби бути готовими до роботи на зборах. Попередньо ми збираємося 20 січня, хоча, знову ж таки, певні корективи може внести можливий локдаун чи ситуація в країні. У нас є план зборів, зараз ми плануємо зустрітися з керівництвом, цей план затвердити, і тоді ви одразу ж будете про це знати.

— Рідне місто, рідний клуб – наскільки цей виклик цікавий для вас у тренерській кар’єрі?

— Звісно, цікаво. По-перше, я вдома, де у мене багато друзів та величезна підтримка. Я розумію свою відповідальність – я також живу в цьому місті та ходжу цими ж вулицями, і це хочуться робити спокійно, радіючи за успіхи своєї команди. Коли постало питання мого призначення, я собі задав запитання – а хто, як не я? В житті дуже важливо, щоб був стимул.

Читайте также:   Ігор Жабченко: "Після матчу з "Оболонню-Бровар" мені поставили провокативне запитання"

Мені дуже цікаво тут працювати, дуже цікаво спілкуватися і з молодими хлопцями, які хочуть чогось досягнути – а з ними доводиться говорити не лише про футбол, а й про життя. У нас є ввічливі хлопці, а є трохи розбещені, «піжони». Я не люблю такої поведінки і не можу не казати про це.

Колись Віталій Кварцяний мені казав – мовляв, ти в житті повинен бути чемним, а на полі ти повинен бути бандитом, нікому не поступатися і доводити своє «я»! Тому зараз – кожна виграна гра, стратегічно важлива перемога – це і є мій стимул. І зараз ми з тренерським штабом зробимо все від нас залежне, аби поставлені перед нами завдання виконати.

Источник