06.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Василь Малик: «Проблеми з фінансами зіграли певну роль у моїй відставці»

5 min read

Першу в сезоні перемогу «Нива» здобула в 6-му турі над «Оболонню» (2:1) уже без свого наставника Василя Малика. Напередодні фахівець несподівано залишив команду. Про причини своєї відставки він розповів кореспондентові FootBoom.

— Пане Василю, першу перемогу «Нива» одержала одразу ж після вашої відставки. Збіг обставин?

— Команда йшла до цього. У всіх іграх виглядали не безнадійно: створювали моменти, цікаві комбінації. Тож перша перемога — то було питання часу. Гадаю, що моя відставка підбадьорила, надихнула, мотивувала хлопців.

— Ви, мабуть, найбільше раділи цій перемозі. Не помиляюся?

— Справді, дуже радий за хлопців. Приємно, що вони здобули три очки і все стало на свої місця.

— Характерна перемога над «Оболонню». Програвати 0:1 і лише на останніх хвилинах забити вирішальний м’яч…

— Команда молода і без характеру їй, дійсно, було б важко. Добре, що билися до кінця. Може, не показали якоїсь надзвичайної гри, але повністю заслужили на цю перемогу.

— Ваша відставка напередодні зустрічі з «Оболонню» набула широкого розголосу. Згідно з офіційною версією, полишили «Ниву» за станом здоров’я. Пробачте, але якось не віриться у це…

— Давайте все ж дотримуватися офіційної інформації.

— Добре, розумію, що ви не хочете виносити сміття з хати. Поставимо питання інакше: проблеми фінансового характеру, які переслідували «Ниву», також зіграли певну роль у вашій відставці?

— У тому числі й вони.

— Наскільки я розумію, останнім часом вам дедалі важче доводилося мотивувати гравців. Так?

— Не сказав, що це було важко робити, адже хлопці дисципліновані, організовані. Їх не доводилося по-особливому налаштовувати, обіцяти великі преміальні. Зовсім ні…

— Та коли по два-три місяці не отримуєш зарплатню — як грати?

Читайте также:   Вингер сборной Конго Нкололо близок к переходу в "Волынь"

— Це десь б’є по психології, але не відіграє останню роль. Ви ж це бачили по матчу з «Оболонню». Команда хороша, рахую, що у неї велике майбутнє.

— Якщо, приміром, виконуючий обов’язки головного тренера Ігор Білан звернеться до вас за порадою — не відмовите?

— Звичайно! Ми разом приходили, лишаємося друзями. Завжди радий буду допомогти і йому, і хлопцям. Підримуємо зв’язок. Я поздоровив їх з першою перемогою. Гадаю, вони на правильному шляху.

— З моменту вашої відставки минуло лише кілька днів. Сподіваєтесь, що творча відпустка надовго не затягнеться?

— Засиджуватися вдома не надто хочеться. Паузу в роботі намагатимусь використати з максимальною користю: перегляну матчі, перечитаю спеціалізовану літературу, поспілкуюсь з колегами. Коротко кажучи, без діла сидіти не збираюся.

«Нива» обезглавлена: Василий Малык покинул команду

Источник