30.07.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Валерій Кучеров: «Не назвав би себе ветераном»

1 min read

ФК «Арсенал» Киев

Матч проти «Чорноморця» став ювілейним, 100-м поєдинком у футболці «Вереса» для півзахисника Валерія Кучерова. Ще більш цінне це досягнення тим, що гравець встиг зіграти за рівненський клуб в усіх без виключення лігах чемпіонату України, а також у матчах національного Кубка. Враженнями від досягнення тризначної цифри він поділився з інформаційною службою «народних».

— Валерію, як команда привітала в роздягальні з ювілейним матчем? Чи не жартували, що ти вже, мовляв, ветеран?

— З сотим матчем після гри привітала вся команда, подарували футболку і потім багато хлопців особисто вітали зі словами, що я тепер легенда клубу і рекордсмен.


Валерій Кучеров: "Не назвав би себе ветераном"

Фото РНК «Верес»

— Коли ти готувався до матчу з «Чорноморцем», тримав в голові думку, що можеш провести дуже пам’ятний матч для себе?

— Чесно, нічого не думав. Для мене головним було здобути позитивний результат в цьому матчі. Хоча, я дуже радий, що ми виграли з таким рахунком в моєму сотому матчі за «Верес». Цю гру я запам’ятаю на все життя.

— Згадаєш свою першу гру у футболці «Вереса» і найбільш пам’ятну?

— Перша моя гра була на виїзді з «Буковиною». Дуже важкий був матч. Лише наприкінці поєдинку забив Руслан Степанюк і приніс нам перемогу. Думаю, найпам’ятніша гра чекає мене попереду.

— Ти один з ветеранів команди — розкажи, що у твоєму житті значить «Верес»?

— Не назвав би себе ветераном. За кількістю матчів — так, а за віком — ще ні (сміється). «Верес» дуже багато для мене значить. Я провів найкращі футбольні роки в цій команді. Тут найкращі вболівальники в Україні. Можна багато говорити про «Верес». З цим клубом мене багато пов’язує.

Читайте также:   Официально: Остап Маркевич покинул "Агробизнес"

Первая лига. Итоги 19-го тура

Источник