02.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Валерій Кривенцов: «Вихід Калайтана — гарний приклад для тих, хто зараз не грає»

3 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

Післяматчевий коментар головного тренера «Металіста 1925» Валерія Кривенцова.

— Перед тим, як аналізувати гру, я хочу сказати дуже важливі слова. Вчора поблизу Чугуєва сталася страшна авіакатастрофа, в якій загинули війсковослужбовці, курсанти та офіцери. Це непоправна втрата… Від усієї команди я хочу висловити співчуття родинам загиблих. А загиблим — Вічна пам’ять!

— Ваш коментар по грі.

— Дуже важко ми починаємо, не першу гру у нас не виходить початок. Швидко пропустили гол, програвали 0:1, після перерви стали грати більш правильно та швидко, переломили хід гри. Забили два важливі голи, які ми заслужили.

— Згодні, що Антон Калайтан — гравець матчу?

— Так, я хочу його привітати. Це його дебютний матч і одразу такий вдалий. Хочу йому побажати так тримати. Це граний приклад для тих хлопців, хто ще не дебютував за нашу команду у цьому сезоні. Це чудовий приклад, що треба виходити та відвойовувати місце у стартовому складі.

— Ми здобули три поспіль перемоги з однаковою різницею м’ячів. Який із суперників вам сподобався найбільше?

— Мені не дуже хочеться порівнювати команди. Всі матчі важкі у Першій лізі. Минулого сезону були важкі суперники, цьогоріч всі команди більш-менш однакові. Нас цікавить тільки наша гра, як ми граємо та діємо під час різних ситуацій. Ця гра показала, що у нашої команди є характер, хлопці готові битися за результат. Це дуже важливо!

Первая лига. 4-й тур. Одесса и Харьков — впереди всех

Источник

Читайте также:   Первая лига. Пусть говорят...