31.07.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Валерій Кривенцов: «Ми з Сачко у схожій ситуації, обидва на початку шляху побудови команд»

1 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

Харківський «Металіст 1925» на виїзді зіграв у нічию з «Волинню» — 0:0. До вашої уваги післяматчевий коментар головного тренера «Металіста 1925» Валерія Кривенцова.

— Зіграли внічию, але я не можу сказати, що задоволений. Якщо брати нашу гру, то була гарна організація, самовіддача на непоганому рівні, було багато передумов для взяття воріт. Не моментів, а саме передумов, за рахунок індивідульної майстерності гравці повинні з цих передумов створювати моменти. Не буду гнівати Бога, зіграли внічию. Вітаю свого колегу, ми з ним у схожій ситуації, обидва на початку шляху побудови команд. Хочу побажати нам та і колезі достукатися до хлопців, донести до них свої ідеї та думки. Щоб ви раділи від гри вашої команди та, звісно, наші вболівальники були задоволені нашою грою.

— Чи були особливі відчуття, адже ви тут грали та були улюбленцем публіки? Та і з нашим тренером грали разом…

— Я приїхав із великим задоволенням, пригадав, хоча я тут грав недуже довго, дуже приємні враження про місто та людей, які тут мешкають. Я знаю, тут чудові вболівальники, які, дійсно, розуміють футбол та переживають за свою команду всім серцем. У мене про Луцьк тільки приємні враження.

Первая лига. «Волынь» — «Металлист 1925». Прямая трансляция

Источник

Читайте также:   Четвертый минайский дубль, третий - Нуриева