15.06.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Валерій Кривенцов: «Ми намагатимося мати план «А» та план «Б»

1 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

Післяматчевий коментар головного тренера «Металіста 1925» Валерія Кривенцова.

— Нічийний результат матчу першого туру багато хто вважав сенсаційним, перший тайм сьогодні також продемонстрував, що «Нива» тоді здобула логічну нічию. Чи була для вас та нічия додатковою мотивацією?

— Головною мотивацією для нас було те, що потрібно набирати очки. Нічия у першому турі… Я ще тоді казав, що «Нива» гарно організована команда, у складі якої є швидкі гравці групи атаки та кваліфіковані захисники. Загалом, дуже хороша команда, що сьогодні вона продемонструвала. Стосовно гри: я дуже радий, що ми завершили цей рік перемогою, протягом усього матчу була гарна структура гри. Вважаю, що здобули заслужену перемогу та створили досить багато моментів.

— На початку гри ви досить спокійно сиділи на тренерській лаві, але пропущений гол вас дуже змотивував, ви завелись. Що саме вас так розлютило?

— Просто побачив, що наші гравці почали припускатися індивідуальних помилок. Намагався їм підказати. Додам, що декілька гравців трохи тактично випадали з гри, намагався скоригувати їхні дії та опустити у потрібні зони. Загалом, провели хорошу гру та завершили рік на хорошій ноті. Дуже чекали цього міжсезоння, щоб команда провела нормальну підготовку. Зараз ми вже познайомилися з усіма гравцями, знаємо їхній потенціал. Зима покаже, як нам вдастся підготуватися.

— Чи будуть залежати плани на підготовку до весняної частини сезону від пандемії коронавірусу? Чи плани вже є?

— Зараз така ситуація у світі, що все може змінитися миттєво. Ми намагатимося мати план «А» та план «Б».

Источник

Читайте также:   Первая лига. Товарищеские матчи. "Кремень": опять неудача