22.01.2022

SportPress — Toredo

Все о футболе

«Ужгород» залишили одразу 10 гравців

1 min read

Фото — fcuzhhorod.com

Головний тренер «Ужгорода» Богдан Блавацький розповів про плани команди на зимову перерву.

«Після завершення літньо-осінньої частини сезону команду покинули ряд футболістів: Вадим Ющишин, Василь Беца, Олександр Аксьонов, Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко, Василь Пиняшко, Вадим Ференцик, Микола Гайдучик, Віктор Хомченко, Павло Тищук. З чим це пов’язано? За останні три місяці були якісь позитивні зрушення, як каже наш президент, ми були десять метрів під водою, а зараз — три метри.

І деякі гравці, які нас покинули, показали себе з непоганої сторони, отримавши від інших команд кращі пропозиції, насамперед фінансові. Наприклад, Віктор Ряшко та Василь Пиняшко виявили бажання спробувати свої сили в Угорщині. А Віктора Хомченка запрошували у команди Першої та Другої ліг з кращими фінансовими можливостями. Ми не можемо затримувати гравців, якщо вони хочуть піти.

Миколу Гайдучика повернули з оренди у «Верес», у мене є інформація, що у грудні на тренуваннях він найкраще виглядав серед нападників. Що стосується Олександра Аксьонова, то ми хотіли бачити у ньому центрального півзахисника, який би розганяв атаки, але не вийшло, а на позиції центрального оборонця він міг би конкурувати, але дозволити собі тримати на лаві запасних дорогого гравця ми не можемо», — каже Богдан Блавацький, якого цитує офіційний сайт ужгородців.

  «Ужгород»: потери минимальные

Источник