25.11.2020

SportPress — Toredo

Все о футболе

УАФ обіцяє анулювати фальшиві квитки на матчі проти Литви та Португалії

3 min read

Официальный сайт ФФУ

Українська асоціація футболу продовжує рішучу боротьбу з перекупниками квитків та тими, хто продає фальшиві квитки на футбольні матчі. Як відзначається на офіційному сайті УАФ, це стосується й найближчих матчів національної збірної України у відборі до Євро-2020 — з Литвою в Харкові (11 жовтня, початок о 21.45) та Португалією в Києві (14 жовтня, 21.45). Підкреслюється, що єдиним сайтом, де можна легально придбати квитки на домашні поєдинки національної збірної України проти Литви й Португалії у кваліфікації до Євро-2020, є сервіс ticketsbox.com.

Квитки, придбані на інших ресурсах, найвірогідніше, є фальшивками або білетами від перекупників, які будуть анульовані за підсумками спеціальної перевірки. Кошти за такі квитки не повертаються! УАФ робить усе можливе, щоб убезпечити вас від шахрайських дій перекупників. Зокрема, відповідні листи-претензії вже надіслано сайтам rozetka.com.ua, olx.ua, euroticket.com.ua та tickethunt.net, на яких були помічені пропозиції з продажу таких білетів. Власників цих ресурсів закликали підтримати квитковий Fair play! Також всіх просять дотримуватися принципів Fair play не тільки на футбольному полі, а й поза його межами!

Зараз на ресурсі ticketsbox.com триває продаж квитків на матч Україна — Литва. А що стосується матчу Україна — Португалія, то, як повідомлялося раніше, друга партія білетів на цей поєдинок надійде в продаж на початку жовтня.

Источник

Читайте также:   Андрій Шевченко перевів Шахова, Коваленка та Сидорчука до основного списку національної збірної