20.10.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Товариський матч. «Минай» — ФК «Ужгород» 3:1. Четверта вікторія

1 min read

Facebook

28 січня 2020 року. Ужгород

«Минай» — ФК «Ужгород» 3:1

Голи: Ряшко, 2 (0:1), Маїк, 45 (1:1), Микуляк, 69 (2:1), Шпак, 85 (3:1)

Є четверта поспіль перемога у товариських іграх. І, що важливо, над принциповим суперником – ФК «Ужгородом». «Минайці», хоч і пропустили на самому початку гри, але протягом матчу тричі розписалися у воротах суперника та мали велику кількість моментів. І це при тому, що наразі команда працює з великими фізичними навантаженнями, тому, звісно, свіжості їм не вистачало.

Сам матч відбувався на домашній арені «Ужгорода» — на «Авангарді», щоправда, на штучному газоні. Грали за не надто сприятливої погоди – практично цілий день лив невеликий дощ (ось така закарпатська зима). Тим не менше, матч виявся цікавим – зрештою, такого мотивованого спаринг-партнера «минайці» на цих зборах ще не мали. Дербі же.

Початок матчу був за «Ужгордом». Вже у першій атаці вони змогли відзначитися. Сама вона була не надто гострою, але змусила помилитися захисника «Минаю» (гравця на перегляді). Він сфолив у штрафній і арбітр назначив пенальті. Його реалізував Ряшко – 0:1.

Несподіваний початок трохи збив настрій «минайців» і перехопити ініціативу вони змогли лише хвилин через 10. Тоді вони прибрали контроль м’яча і почали будувати позиційні атаки – за допомогою флангів та рухом в центрі через короткий пас.

Моменти почали виникати. Тільки у першій чверті вони з’явилися у Маїка (удар головою після навісу з флангу), Беци (пробивав з-за меж штрафної після блокування захисниками попереднього моменту), Нурієва (пробивав з центру штрафної), Кополовця (неточний удар з-за меж карного майданчика). Але «ужгородці» відчайдушно діяли в обороні. І, між іншим, час від часу втікали у контратаки, які були не надто успішними.

«Минайці» домоглися свого лише під самий кінець першого тайму. Кополовець при атаці вміло запресингував свого опонента на лівому фланзі (екс-«минайця» Федака), змусив його помилитися, відібрав м’яч і віддав в центр під удар Глаголі. Але його удар заблокували, і Маїк виграв підбір та завершив розпочате – 1:1.

У другому таймі наша команда збільшила пресинг на суперника та додала швидкості. Зокрема, після виходу Стасюка, Пиняшка, Жичикова, Гавриленка. Вони допомогли додати агресії в атаці відразу на початку тайму. Так, Гавриленко подав стандарт, Жичиков головою ледь не переправив його у ворота. Через 2 хвилини забивати мав Капустей. Ідеально йому вирізав м’яч Пиняшко, але Іван попав у штангу, перекинувши воротаря.

Пізніше виводити вперед «Минай» міг Кіча, при чому двічі. Але пощастило Микуляку. На 68-ій хвилині він вдало замкнув передачу Стасюка – прямо як у попередньому матчу із «Татраном». До речі, третій поспіль гол Микуляка у товариських матчах.

Міг Владислав забивати ще, на останній хвилині, але м’яч після його удару пролетів поруч зі стійкою. А остаточний рахунок в матчі встановив Шпак. Після класного навісу Страшкевича з флангу він відправив круглого головою у дальній кут – 3:1.

«Ужгородці», звісно, час від часу навідували нашу штрафну, але їх атакам бракувало точності. У підсумку «Минай» виграє свій 4-й поспіль поєдинок на перших тренувальних зборах.

Товариський матч. «Минай» — «Татран» 4:1. Воля та точність

Источник