02.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Тернопільська «Нива» поскаржилася на арбітра Павлюка

3 min read

Фото — «Нива» (Тернополь»)

«Нива» звернулася у комітет арбітрів УАФ з приводу суддівства у грі 2-го туру першої ліги з «Альянсом», повідомляє офіційний сайт тернопільського клубу. У даному матчі бригада арбітрів на чолі з Олександром Павлюком показала п’ять червоних карток, прийнявши ряд суперечливих рішень.

Перебуваючи у другій лізі, «Нива» неодноразово стикалася із епізодами упередженого та некваліфікованого арбітражу. Підвищившись у класі, сподівалась, що рівень арбітражу у матчах першої ліги є на порядок вищим і професіональнішим. Це продемонстрував матч у Харкові, де арбітр Владислав Дорош не дав засумніватися у своїй кваліфікації. Проте уже наступний матч за участі Олександра Павлюка довів протилежне. Публікації у ЗМІ підтверджують, що арбітр Павлюк потрапляв під підозру за участь у договірних матчах та матчах з фіксованим результатом.

Футбольний клуб «Нива» вважає дії арбітра Павлюка та його асистентів непрофесіональними.

«Ми просимо комітет арбітрів УАФ розглянути усі наявні епізоди, дати справедливу оцінку діям арбітрів у матчі «Нива» — «Альянс» та застосувати дисциплінарні санкції до арбітра Павлюка. Якщо ми не отримаємо об’єктивної відповіді та реакції на дії цього арбітра, а подібні випадки у матчах за участю «Ниви» продовжуватимуться, клубом розглядатиметься доцільність подальшої участі у чемпіонаті», — йдеться у заяві тернопільського клубу.

Матч «Волинь» — «Нива» перенесено через коронавірус

Источник

Читайте также:   Защитник "Ингульца" Кучеренко: "В Первой лиге нет явных лидеров и аутсайдеров" (Видео)