21.09.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Стадіон «Металіст» передадуть у власність Харкова: названі умови

1 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

У Харкові профільна комісія погодила питання передачі стадіону «Металіст» в комунальну власність обласного центру. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної ради.

За даними облради, питання передачі майна комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст» у власність міста Харкова було розглянуто вчора, 2 червня, під час засідання Комісії з питань спільної власності територіальних громад Харківської обласної ради.

Як повідомила начальник управління правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради Юлія Коваленко, до Харківської обласної ради надійшло рішення, яке у квітні було прийнято на сесії Харківської міської ради. Йдеться про безкоштовну передачу у комунальну власність громади Харкова рухомого і нерухомого майна стадіону «Металіст», вул. Плеханівська, 65.

Коваленко повідомила, що після отримання листа від міськради обласна рада направила відповідний запит до Харківської облдержадміністрації, якій делеговано право управління об’єктом. ОДА погодила передачу майна, пам’ятки архітектури і самого КП «ОСК «Металіст» за умови, що діяльність нового власника не погіршить стан пам’ятника архітектури, який є одним з об’єктів стадіону. Крім цього, ОДА підтримала ініціативу міськради за умови, що стадіон буде використовуватися за цільовим призначенням і не буде приватизований.

«Управління правового забезпечення підготувало проект рішення, згідно з яким пропонується передати в комунальну власність міста Харкова нерухоме та рухоме майно КП «ОСК «Металіст» і саме підприємство ОСК «Металіст». За умови, що це майно буде використовуватися за цільовим призначенням і не буде відчужуватися у приватну власність», — зазначила Коваленко.

Комісія підтримала винесення проекту на розгляд сесії обласної ради.

Источник

Читайте также:   "Буде охота!", яскраве промо до матчу "Рух" - "Інгулець" (Відео)