27.11.2020

SportPress — Toredo

Все о футболе

Сергій Валяєв: «Сподіваюсь, що разом з гравцями зможу покращити становище «Кристала»

3 min read

Фото — mfckrystal.com

Коуч МФК «Кристал» Сергій Валяєв дав перше інтерв’ю клубній пресслужбі після свого призначення у херсонський клуб.

Сергей Валяев принял «Кристалл»

— Дякую директору клубу Сергію Шевцову, який згадав про мене і запросив до команди. На його питання «чи потрібен мені час на роздуми?», я відповів «ні». Сергій Анатолійович розповів мені про поточну ситуацію в клубі, я сподіваюсь, що разом з гравцями зможу покращити становище Кристала».

З деякими гравцями я вже був знайомий – працював з Терзі у «М-1925», з Лаптєвим у «Нікополі». За три дні ми провели декілька тренувань, перш за все – хлопцям слід привести до порядку функціональний стан, тому що за матчами, які я бачив, після 70 зіграних хвилин команда «підсідає», а з 11 голів у чемпіонаті – 8 пропущено у другому таймі.

Зараз будемо робити акцент на функціональну підготовку. Поспілкувались з футболістами, я їм сказав, що не треба дивитись у турнірну таблицю. Фактично, весь чемпіонат ще попереду, тому необхідно виконувати установку та завдання тренера, плідно працювати, а не впадати у відчай.

Поступово починаємо тримати у голові матч з «Волинню». У нас є тиждень на підготовку, буде конкретний розбір, обов’язково будемо дивитись їх матчі, — сказав Валяєв.

Источник

Читайте также:   Остап Маркевич: "Я в Одессе всего пять дней, как я мог хорошо изучить "Черноморец"?