09.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Сергій Серебренников та Олег Ящук завітали до Львова на запрошення керівництва «Руху»

1 min read

Официальный сайт «Руха»

Екс-гравець збірної України та київського «Динамо», а тепер відомий футбольний агент Сергій Серебренников та чотириразовий чемпіон Бельгії у складі бельгійського «Андерлехта» Олег Ящук завітали до Львова на запрошення президента та керівництва «Руху».

Бельгійські гості відвідали футбольну академію львів’ян, тренування «жовто-чорних» та познайомилися з президентом клубу Григорієм Козловським. Своїми враженнями від побаченого Сергій Серебренников та Олег Ящук поділилися в інтерв’ю прес-службі клубу.

— Приїзд Сергія Серебренникова та Олега Ящука – їхній візит у відповідь, адже у травні минулого року ми з генеральним директором «Руху» Ігорем Дедишином побували в Бельгії. Там відвідали провідні футбольні академії. І в цій поїзді нам у всьому сприяли Олег та Сергій. Це було одне з перших наших європейських турне. Побували в академії «Андерлехта», «Стандарта» та «Гента». Нам все дуже сподобалося, адже ми будуємо власну академію. Було дуже цікаво побачити, як працюють їхні футбольні інституції. Завдяки Президенту клубу Григорію Козловському ми здійснили цю пізнавальну поїздку. Прекрасно розуміли, якщо наша академія активно розбудовуватиметься, то ми запросимо Олега Ящука та Сергія Серебренникова до нас в гості, щоб вони побачили все на власні очі, — зазначив спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький.

Президента «Руху» Козловського можуть довічно відсторонити від футболу

— На запрошення керівництва «жовто-чорних» приїхати до Львова відгукнулись одразу. Нам було дуже приємно. Коли я побачив масштаби академії «Руху», яка активно будується, у мене не було слів. Це щось вражаюче. Повірте, в Європі таких академій немає і близько. Чудова локація одразу при в’їзді до Львова, серед лісу. Я закінчував львівський спортивний інтернат і пам’ятаю, які в нас були умови. Коли я побачив, що тут пропонують вихованцям рухівської академії, то був шокований. Це топ-рівень. Гадаю, потрапити в цю академію буде великою мрією для будь-якої дитини, яка любить футбол. Мені аж захотілося знову народитися, щоб навчатися саме тут, — повідомив тренер юнацької команди «Андерлехта» Олег Ящук.

— Два роки тому нам лише показували цей проект на картинках, а зараз він втілюється в життя. Масштаби цієї академії справляють неабиякі враження. Одразу помічаєш ентузіазм людей, які займаються цим проектом. Коли розмовляєш з Президентом клубу, з генеральним та спортивним директорами, то розумієш, що вони цим живуть. Щоб ви розуміли, можна провести певну аналогію: для них це, як виховати власну дитину. Не хочеться забігати наперед, але це дуже амбіційний проект, і я переконаний, що в Президента і керівництва клубу усі плани та задуми вдасться втілити в життя. У Львові буде велика академія європейського рівня. З неї будуть виходити талановиті діти. Я в цьому впевнений. Нам з Олегом дуже цікаво взяти участь в такому проекті, — підсумував Сергій Серебренников.


Сергій Серебренников та Олег Ящук завітали до Львова на запрошення керівництва "Руху" 
Сергій Серебренников та Олег Ящук завітали до Львова на запрошення керівництва "Руху" 
Сергій Серебренников та Олег Ящук завітали до Львова на запрошення керівництва "Руху" 
Сергій Серебренников та Олег Ящук завітали до Львова на запрошення керівництва "Руху"

Первая лига. 12-й тур. «Рух»: «точка» в помощь

Источник