02.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

ПФЛ направить документи в КДК, якщо «Металург» не приїде на матч з «Рухом»

3 min read

На адресу ПФЛ 08 серпня 2020 року за №240 надійшов лист за підписом директора МФК «Металург» Максима Лупашка, в якому повідомляється про неможливість виїхати на матч перенесеного 22 туру з ФК «Рух».

«Клуб фізично не встигає забезпечити квитками до Львова футболістів і адміністрацію «Металурга», а також забронювати готель поруч зі стадіоном. Тому МФК «Металург» повідомляє, що не має можливості провести гру 10.08.2020 з ФК «Рух», — йдеться у листі.

Нагадаємо, що на початку липня цей і ще два матчі матчі перенесли на невизначений термін через спалах коронавірусу в стані запорізького клубу: було зафіксовано 13 випадків зараження COVID-19.

Перенесені матчі 23 туру «Металург» — «Черкащина» (1:1) і 24 туру «Металург» — «Гірник-Спорт» (3:2) команда Олексія Годіна дограла у визначені Адміністрацією ПФЛ дати, а ще один поєдинок — з «Рухом» після опитування всіх клубів Першої ліги та консультації з членами робочої групи було вирішено перенести на 10 серпня у зв’язку зі щільним ігровим графіком змагань після рестарту другої частини змагань у Першій лізі. Через це матчі 30 туру були знесені на інші дати.

Таким чином, у випадку, якщо МФК «Металург» не з’явиться на матч, то Адміністрація ПФЛ направить відповідні матеріали до КДК УАФ.

«Металург» не має можливості виїхати на гру з «Рухом». Зустріч може не відбутися

Источник

Читайте также:   Первая лига. Мгновения 16-го тура