04.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Перші новачки Альянсу та Гірника, перші втрати лідерів: усі трансфери Другої ліги

5 min read

Twitter

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту 2019/20 років.

Артур Валерко

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут). Читайте ще наші таблиці переходів по Favbet Лізі і Першій лізі.

Клуб
Придбання
Втрати

Група А

Нива Тернопіль

п.Проців (ФК Олександрія U-21), з.Даценко, з.Залізняк, п.Тригуба, н.Кисленко

Полісся Житомир
п.Рожко (Колос Ковалівка U-21), н.Ковпак (Чорноморець Д2)
п.Мочевинський, п.Яцик

Верес Рівне
з.Зубков (ПФК Львів Д1), з.Махнєв (Енергія Д3)
п.Мисик (Рух Д2 п/ор.), в.Фіяло, з.Любчак, з.Чеботаєв, п.Гребенюк, п.Сад, п.Тимофієнко

Діназ Вишгород
п./н.Дроздов (Межигір’я Нові Петрівці КОФФ)
п.Каркошкін

ФК Калуш

п.Габріель (Рух Д2 п/ор.), в.Злотар

Поділля Хмельницький

з.Охрончук, п.Дорошенко (обидва – Колос Д1 п/ор.), з.Буценко, п.Зуєвич, п.Музичук, п.Муляр, н.Гайдаш

Читайте также:   Спортдир Фиорентины: Ибрагимович нам не нужен, на скудетто в этом сезоне не претендуем

Чайка Петропавлівська Борщагівка
п.Вечурко (ост.кл.: Чайка Д3)
з.Мілютін, з./п.Єфремов, п.Жикол, п.Головатенко, п.Долгий

Буковина Чернівці

з./п.Понедєльнік, в.Медведєв, в.Чопко, з./п.Понедєльнік, п.Ходаковський

Нива Вінниця
гол.тр.Шумовицький (Вінниця юн.), тр.Остапенко (ост.кл.: Ворскла Д1)
п.Долинський (Авангард Д2), гол.тр.Колінс, з.Виздрик, з.Калітов, з.Кобенда, з.Червінський, п.Маляренко

ФК Ужгород
гол.тр.Іваниця, п.Кодря (Чехія)
гол.тр.Варга, в.Лютнянський (Павловці над Ужем Словаччина Д4), з.Пасічник, з.Селещук, п.Дрозд, п.Павленко, п./н.Масикевич

Оболонь-Бровар-2 Буча
тр.→ст.тр.Антоненко (Оболонь-Бровар-2 Д3)
ст.тр.Мазуренко (Оболонь-Бровар Д1), в.Дьогтяр

Група Б

ВПК-Агро Шевченківка
з.Білик (ост.кл.: МФК Миколаїв Д2), з.Мілесін (Кристал Д3)
з.Мельников (зав.), в.Шутько, з.Андрушко, з.Смирнов

Кристал Херсон

з.Мілесін (ВПК-Агро Д3), в.Сидоренко, з.Решетов

Альянс Липова Долина
з./п.Рогозинський (МФК Миколаїв Д2), п.Лебеденко (ост.кл.: Полісся Д3)
н.Анцибор

Гірник Кривий Ріг
в.Майборода (Черкащина Д2),  в.Положенко, з.Кравчук, н.Перов, п.Малиновський, п.Литвяк (ФК Олександрія U-19)
в.Онопко, н.Прялкін

Енергія Нова Каховка

з.Махнєв (Верес Д3), з.Сидоренко, з.Чеглов, п.Вакулінський

ФК Нікополь
 
н.Молочко

МФК Миколаїв-2
ст.тр.Попелишко
з.Запорощенко (Авангард-2 Д3), ст.тр.Мазараті, в.Крюков, з.Олійник, п.Зайков, п.Ткаченко, п.Толгаренко, н.Бардадим

Таврія Сімферополь

Реал Фарма Одеса

Авангард-2 Краматорськ
з.Запорощенко (МФК Миколаїв-2 Д3)
з.Аксьонов, з.Шевцов, п.В.Бородай, п.Островерх, п.Чебаненко

Чорноморець-2 Одеса
тр.Павло Таран
 

 

Источник