23.06.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Павло Яковенко: «Мілевського і Алієва я привіз в Україну»

1 min read

Официальный ФК «Оболонь»

Після призначення на посаду головного тренера ФК «Оболонь» Павло Яковенко дав інтерв’ю клубній пресслужбі.

– Павле Олександровичу, вітаємо вас у сім’ї футбольного клубу «Оболонь»! Яке ваше перше враження про клуб, стадіон, базу футболістів?

– Важко сказати, що це моє перше враження. Адже я досить давно знаю клуб, президента, інфраструктуру. В цілому все мені знайоме, незвичного нічого немає.

– Як довго приймали рішення очолити команду?

– Я досить давно знаю Олександра В’ячеславовича. Знаю його як професійну людину, яка дуже любить футбол та намагається створити хорошу команду. Тому, отримавши пропозицію, я довго не роздумував.

– Чи радились з сім’єю, приймаючи пропозицію ФК «Оболонь»? Можливо дружина давала якісь поради або відмовляла?

– Та ні… Подібні рішення, зазвичай, я сам приймаю. Рідні не відмовляли, адже футбол – це наше життя, наша робота. Ми футбольна родина і подібні пропозиції для нас не є чимось космічним чи новим. Цілком звична справа.

– Ви тривалий час були поза футбольною діяльністю. Скучили за роботою, за емоціями, за переживаннями?

– Я не був без футболу. Я весь цей час був у футболі. Я слідкую за футболом, я проводжу консультації, а для цього я завжди маю бути в темі. Тому хоч і не в тренувальному процесі, проте в футболі я був постійно.

«Україна футбольна»: дебютна перемога Яковенка!

– Ваше завдання на сезон вихід в УПЛ?

– Як і будь якій команді, перш за все – це вигравати кожну гру.

– Ви вже встигли познайомитись з гравцями? Можливо когось вже тренували раніше?

– У мене багато гравців було. З нинішнього складу Василь Литвиненко був під моїм керівництвом у молодіжній збірній, Івана Матяжа також тренував. Здається, більш нікого.

Читайте также:   Первая лига. Анонс матча 17-го тура

– Під вашим керівництвом грало багато нині відомих футболістів. Кого ви вважаєте найяскравішим гравцем вашої тренерської кар’єри?

– Вони всі по-своєму хороші. Не можу когось виокремлювати. Мілевського і Алієва я привіз в Україну. Алієва зі Спартака, Мілевського з Мінська. Я з ними працював два роки, це була команда 1985-го року народження, там дуже багато хороших гравців було. Але у кожного по різному складається кар’єра. Вони всі без винятку талановиті. Але щоб футболіст далі продовжував грати йому потрібна довіра тренера, відсутність травм, сім’я і ще багато інших важливих факторів. У когось в цьому плані все складається добре і вони підіймаються вгору і утримуються там.

– Мілевський грає й досі. Це напевно єдиний з тієї команди хто й досі продовжує грати?

– Напевно, так. Ще Володимир Польовий продовжує грати у Другій лізі. А так, здається, вже всі завершили. Вік уже такий. Звісно все від рівня залежить. Можливо, всі вони ще грають десь на любительському рівні.

– Багато схвальних відгуків про ваше призначення довелося читати в соцмережах і чути особисто. Які будуть ваші побажання до вболівальників?

– Сподіваюся не підвести їх очікування. Все, що від нас залежить, від всього тренерського штабу, будемо виконувати. Всі, і перша, і друга команди, мають працювати на результат.

Источник