04.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Павелко запропонував ОП піти з УАФ в обмін на посаду Міністра молоді та спорту

1 min read

Шило на мило

Фото: facebook.com/andriy.pavelkoПрезидент УАФ Андрій Павелко продовжує намагатися залишитися на високій спортивній посаді. Про перебіг подій повідомляє журналіст Констянтин Андріюк:

“Чергова трешова інфа! А що робити, коли вона підтверджена кількома джерелами.

Отже, вчора голова УАФ Андрій Павелко спершу провів незаконний Виконком, де замість мінімальних 23 членів для кворуму зібралося насилу 19 (+2 в онлайні). Але і цього йому виявилося мало. Того ж вечора о 17:30 Андрій Васильович рушив в Офіс Президента України Зеленського.

Там пан Павелко запропонував “договірняк”. Мовляв, він готовий піти добровільно з посади голови УАФ. Але за це він вимагає призначити його Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту України.

І вже десь зникла турбота про колективних членів УАФ, яких Павелко на тому ж виконкомі запевняв, що не кине напризволяще і не піде зі своєї посади, бо не може підставити своїх.

На це в ОП йому чесно заявили – з підозрюваними у кримінальних злочинах справи вести не будуть. Але спіймавши чергового облизня, я впевнений, що Павелко не заспокоїться. Тому в очікуванні нових нестандартних ходів від голови УАФ. Поки ще голови УАФ”, — написав Андріюк в своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що чергові вибори на президента УАФ повинні були відбутися у березні, проте були перенесені через повномасштабне вторгнення Росії на території України. Наразі вибори проводити неможливо через рішення суду.