18.09.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Parimatch — офіційний спонсор ФК «Кривбас»

1 min read

Фото — Оф.сайт ФК «Кривбасс»

Компанія Parimatch стала офіційним спонсором криворізького «Кривбасу». Parimatch є не тільки лідером беттінг-індустрії та першим онлайн букмекером України, а й відомим організатором безлічі спортивних проектів — «Тренування із зіркою», «Сніданок з чемпіоном» тощо.

«Кривбас» — єдиний клуб Першої ліги, з яким Parimatch підписав угоду про співробітництво. Угода розрахована на два роки. Співпраця передбачатиме розвиток клубної маркетингової складової та збільшення кількості вболівальників команди. Діяльність Parimatch та «Кривбасу» буде направлена на стратегію сталого розвитку, яка включатиме у себе довгострокові цілі. У новому сезоні вже заплановані спільні акції, головна мета яких – залучення уболівальників, як на стадіон, так і до екранів телевізорів.

Олександр Гранде, представник Parimatch, поділився амбітними цілями:

«Ми прекрасно розуміємо потенціал футбольної аудиторії в місті, і хочемо аби вже за декілька сезонів на місцевому стадіоні збирався аншлаг на кожний матч чемпіонату. Наше з клубом завдання — аби футбольний «Кривбас» був невід’ємною частиною дозвілля Кривого Рогу і команда вже в наступному сезоні боролася з кращими команда УПЛ».

Первая лига. Итоги 4-го тура

Артем Гагарін, віцепрезидент ФК «Кривбас», підтримав колегу:

«Сьогодні ми отримали надійного партнера — відомого мецената українського спорту. Впевнений, що синергія співпраці Parimatch та ФК «Кривбас» здатна вивести наш клуб до елітного дивізіону». Володимир Баєнко, генеральний директор ФК «Кривбас», розказав про очікування від партнерства: «Кривбас — амбітний клуб з великою історією. Прямо зараз ми пишемо нову історію великого клубу. Нам є, чим пишатися, але ми завжди відкриті для нових ідей. Тому я сподіваюся, що потужна команда Parimatch та її експертиза допоможе нам стати краще і дарувати вболівальникам яскравий футбол та емоції».

Parimatch — драйвер розвитку, який багато років надає підтримку спорту на різних рівнях. У портфелі партнерських проєктів бренду — Національна збірна України з футболу, 8 клубів представників УПЛ, Федерація баскетболу України, Українська хокейна ліга та інші.

Источник

Читайте также:   Первая лига. Матч 11-го тура. Анонс игры