04.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

«Олександрія» — «Сент-Етьєн»: передматчева прес–конференція Володимира Шарана

1 min read

Фото — Михаила Козелко, Footboom

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран поспілкувався із журналістами напередодні матчу 4-го туру Ліги Європи із «Сент-Етьєном».

— Приємно повернутися до Львова, адже тут ми здобули своє перше очко в Лізі Європи. Сподіваємося, що завтра нам вдасться показати такий же пристойний футбол, як проти «Гента» в домашньому матчі. Ми віримо, що нам під силу зіграти на рівних з такою командою, як «Сент-Етьєн». Настрій відмінний, практично всі здорові, крім таких важливих гравців, як Сітало, Шендрик, Запорожан і Протасов. Готувалися в звичайному режимі, головне, щоб усі відновилися.

Подивився матч з «Монако» і «Амьєном». Ми побачили різні варіанти тактичних схем. Проти нас вони грали по-іншому, а в цих матчах за схемою 3-4-3. У їх складі присутя ротація. Сподобалася організація гри в обороні, команда вміє захищатися, вибігати в контратаки. В обох матчах сподобався Буанга, який виділяється в цій команді.

Складно, але ми застосовували ротацію. Але я все одно бачу, що є втома. Головне, що психологічно ми знаходимося в хорошому стані. Хлопці зараз в нормальних кондиціях. Ще є доба до матчу, так що ще трохи є часу відпочити.

Молодь пристойно зіграла в Кубку України із «Зорею», але не можу сказати, що вони готові грати в основному складі в Лізі Європи. Грицук не потрапив до заявочного листа Ліги Європи, так що в єврокубкових матчах не зможе зіграти. Він готується до матчу з «Олімпіком». Банада відновився від пошкодження, відносно нього будемо приймати рішення завтра.

Источник