08.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Олександр Поворознюк: «Хотів купити базу в Жовтих Водах, збудувати комплекс, але оформити пропонували через хабар»

3 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк розповів, чому не купив спортивну базу в Жовтих Водах на Дніпропетровщині.

«Ми до цієї бази підходили три рази. Я її хотів ще, коли не розпочинав будувати стадіон у Петрово. Я там повністю комплекс хотів побудувати — два поля, стадіон. У мене вже проект був. Але коли почали приїжджати різні служби і почали говорити, що все підпишуть, тільки дати треба хабаря, я сказав, як до цього ставлюся.

Одного набив трохи, другого просто послав. Нажив собі головного болю. Минув час, вони знову до мене звертаються: «Візьміть». Добре, як тільки домовилися, знову вплітаються якісь сторонні сили, інтриги.

Третій раз був менше півроку тому. Мені прийшов лист: «Чи не хочете купити?» Я сказав, що готовий купити хоч завтра. Зробіть ціну. Якщо мене влаштує — я куплю. Сказали, що продати не можуть, а тільки спільно з державою. Я в цьому участі не беру. Якщо я купую, то роблю для себе. А просто робити якісь госпрограми — сьогодні влада одна, завтра — інша. А я гроші не краду, мені абсолютно все одно, хто завтра прийде до влади і з ким будемо працювати», — сказав Поворознюк в ефірі програми «Бомбардир».

Олександр Поворознюк: «Хотів урятувати «Зірку», але поставив умову — клуб переписується на мене»

Источник

Читайте также:   Мазяр возглавил «Львов», не разорвав контракт с «Горняком-Спортом». Предыдущий клуб требует 400-500 тыс грн