04.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Олег Федорчук: «Труднощі збірній створив не арбітр, а коротка лава запасних»

1 min read

Фото — ФК «Энергия»

Головний тренер «Енергії» Олег Федорчук поділився своєю думкою стосовно виступу збірної України в матчі кваліфікації Євро-2020 проти Португалії.

— Обидві команди грали класно, — цитує Федорчука Gazeta.ua, 58 років. — Усі боялися, що ми затиснемося на власній половині поля й зберігатимемо нульову нічию, якої було достатньо для виходу на Євро. Але доки Україна була в чисельній рівності, доти наші відповідали атакою на атаку. Для багатьох футболістів збірної понеділковий поєдинок — найкращий за кар’єру.

Шевченко назвав ключовим моментом матчу вилучення Тараса Степаненка й пенальті в наші ворота. Однак, думаю, це були емоції. Ключовий момент — утома Романа Яремчука і його вимушена заміна. Доки він грав, українці почувалися на полі впевнено. Ну і справжнім героєм був голкіпер Андрій П’ятов. Навіть після вилучення Степаненка команда продовж­увала діяти дисципліновано. Цей ­момент ще більше мобілізував Україну.

Рівень суддівства загалом був ­прийнятний. Труднощі нам створив не арбітр, а коротка лава запасних. Увесь турнір ми пройшли з 14 футболістами. Це мало для класної збірної. Із тих, хто є, Марлос грає від матчу до матчу дедалі слабше. Залишається проблема правого захисника. Але це нині не головне. Наші вперше за всю історію пробилися на чемпіонат Європи з першого місця, без раунду стикових матчів.

Источник