25.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Микола Васильков: “Святкували вихід на Євро до п’ятої ранку: тренери дозволили гравцям випити спиртне”

1 min read

Фото – Денис Руденко, Footboom

Шість перемог, одна нічия, жодної поразки і 19 очок — такий приголомшливий результат видала збірна України у відбірному циклі Євро-2020. Команда Андрія Шевченка аж на вісім очок випереджає Португалію, чинного чемпіона Європи. І вперше в історії виходить на Євро.

Прес-аташе Андрія Шевченка Микола Васильков розповів “Експресу”, як святкував тренерський штаб і футболісти цю подію.

– Ми святкували вихід на Євро до п’ятої ранку. У роздягальні адміністратор збірної відкоркував велику пляшку шампанського, бризками намочив футболістів та тренерів! Близько першої ночі команда продовжила святкування у ресторані готелю, в якому зупинилася.

Звісно, тренери дозволили гравцям випити спиртне. На столах було пиво, вино. Першим тост сказав Андрій Шевченко, подякував команді за виконану роботу. Потім теплі слова ми почули від Андрія П’ятова, Євгена Коноплянки, Руслана Малиновського. Хлопці згадали скрутні часи, які їм довелося пережити, шалену критику, яка лунала на їхню адресу на початку співпраці з Андрієм Шевченком.

На святкуванні футболісти були, як ніколи, піднесені, браталися між собою, — каже далі Микола Васильков, радник тренерського штабу національної збірної України. — Була дуже домашня атмосфера, так, наче за столом святкувала велика сім’я, – сказав Васильков.

30 листопада відбудеться жеребкування Євро-2020. Фінальну частину чемпіонату Європи буде проведено з 12 червня по 12 липня. Уперше в історії господарями Євро буде 12 країн. Півфінали та фінал прийме Лондон.

Источник