27.11.2020

SportPress — Toredo

Все о футболе

Михайло Сергійчук: «Головну роль в моєму поверненні в «Верес» зіграв Юрій Вірт»

4 min read

Официальный сайт «Вереса»

Нападаючий Михайло Сергійчук уклав контракт з «Вересом», який в наступному сезоні виступить у Першій лізі. У коментарі Footboom він розповів, чому прийняв таке рішення.

— Головну роль в прийнятті мною такого рішення зіграв головний тренер Юрій Вірт. Я добре знаю те, як працюється з ним, він знає — як працюється зі мною. Знайшли порозуміння, тому сьогодні я знову став частиною «Вереса».

Чи були ще варіанти? Так, інтерес певний був, в основному з Першої ліги. Але варіантів, які мене дійсно зацікавили б не було. Я тепер вдома, що вже дуже добре. Для мене «Верес» рідна команда, в якій я починав робити свої перші кроки в професійному футболі, потім ще раз повертався сюди з великими абміціямі. Правда, на жаль, двічі залишав клуб далеко не з футбольних причин. Були інші чинники, які впливали на моє розставання з «Вересом». Дай Бог, щоб ця історія більше ніколи не повторювалася.

Чи зможе «Верес» боротися за підвищення в еліту в наступному сезоні? Зараз важко сказати, все буде залежати від керівництва клубу і того, як воно бачать розвиток клубу. Це питання краще направити саме їм. Чи будемо ми боротися за вищі місця у Першій лізі чи ні — все повністю залежить від керівництва і їх амбіцій.

Всі завдання повинні бути чимось підкріплені: чи будуть створені відповідні умови, чи буде підготовлений до еліти стадіон, комплектація команди і т.д. Щоб ставити задачу на підвищення — потрібні всі умови. Сказати, чи будуть вони — я не можу. Побачимо. Зараз ми все дуже сильно чекаємо старту сезону, готуємося до нього. А там вже нас керівництво збере і оголосить наші цілі на сезон.

Читайте также:   Костянтин Коваленко: "Готовий грати за "Оболонь-Бровар" безкоштовно"

Михаил Сергийчук: «Период в «Вентспилсе»? В любой момент вас могут выпереть из клуба лишь с обещаниями в кармане»

Михайло Сергійчук став гравцем «Вереса»

Источник