22.01.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

«Металіст 1925» виходить із відпустки

3 min read

Фото — Металлист 1925

Добігла кінця майже півторамісячна зимова відпустка «Металіста 1925» і вже з прийдешньої середи підопічні Валерія Кривенцова розпочинають зимову роботу. Цього року навчально-тренувальні збори розпочалися з триденних медичних заходів. З 10 по 12 січня футболісти двома групами здаватимуть тести на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 та проходитимуть поглиблене медичне обстеження. Зазначимо, що тести на коронавірус пройдуть також тренери, адміністративно-медичний персонал, керівництво клубу та персонал тренувальної бази. Після всіх цих обов’язкових заходів «жовто-сині» розпочнуть тренувальний процес.

— Варто розуміти, що у хлопців була досить тривала відпустка, протягом якої хтось їздив до теплих країв, хтось обрав «зимовий» відпочинок, а хтось просто був вдома. Ми їх не бачили майже півтора місяці, хоча з кожним я тримав постійний контакт. На щастя, ніяких скарг ні в кого не було. Зараз — перед початком зборів — зробимо тест на коронавірус, побачимо повний стан їхнього здоров’я, після чого вже будемо розпочинати підготовку, — розповів офіційному сайту клубу лікар команди Геннадій Кватирук.

Наша команда тренувальний процес розпочне на базі у Високому, де працюватиме згідно складеного тренерським штабом плану. У перші тижні багато уваги буде приділено фізичному стану гравців, біговим вправам та різноманітним тестам. Планує Валерій Кривенцов провести і декілька спарингів. Перший з них — закритий тренувальний поєдинок проти краматорського «Авангарду» — попередньо запланований на 19 січня.

Що ж до анонсованого раніше турецького етапу підготовки до другої частини сезону, то збір на березі Середземного моря розпочнеться 20 лютого та триватиме 17 днів. До України команда повернеться 8 березня.

«Металлист 1925» подписал Артура Западню

Источник

Читайте также:   Сергей Погорелый может продолжить карьеру в "Черкащине"