04.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

«Металіст 1925» передав подарунки військовому шпиталю

2 min read

Фото — metalist1925.com

«Металіст 1925» і його вболівальники провели акцію з нагоди Дня захисника України, повідомляє офіційний сайт клубу. У її рамках делегація ФК «М1925» відвідала Військово-медичний клінічний центр Північного регіону.

Через карантині обмеження, футболістам на жаль не вдалось відвідати бійців у палатах, але вдалось поспілкуватися з ними на свіжому повітрі. За попередньою домовленостю із керівництвом лікарні, ФК «Металіст 1925» придбав необхідне обладнання для кабінету психологічного відновлення, а саме ноутбук, мікрофон, штатив, шість крісел-пуфів із логотипом клуба та іншу клубну атрибутику.

У госпіталь приїхала досить велика делегація «жовто-синіх». Це співзасновник клубу Андрій Парнюк, заступник генерального директора Антон Іванов, менеджер по роботі із вболівальниками Ольга Росоловська, гравці «М1925» Максим Цвіренко, Володимир Коробка, Денис Ндукве, Денис Резепов та Максим Коваленко, а також представники «Клубу вболівальників» Андрій Куліков та Сергій Желавский.

«Клуб вболівальників» на офіційному сайті протягом трьох тижнів збирав грошову допомогу військовому госпіталю і до збору коштів долучилися небайдужі харків’яни.

Источник

Читайте также:   ПФЛ отказала "Кристаллу" в переносе матча с "Металлистом 1925"