04.03.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Мар’ян Мисик: «Мрію з «Рухом» потрапити у Прем’єр-лігу»

4 min read

Официальный сайт «Руха»

Хавбек «Руху» Мар’ян Мисик у коментарі прес-службі клубу розповів – про період оренди у рівненському «Вересі» та підготовку «рухівців» до завершальної частини сезону.

— Я дуже радий, що керівництво «Руху» та тренерський штаб дали мені шанс повернутися з оренди, аби довести своєю роботою, що я потрібен цій команді. Зараз у нашому колективі чудова атмосфера, хлопці мене гарно прийняли, за що їм кажу велике дякую. Набираємо потрохи хід, виграли у першому контрольному спарингу з великим рахунком. Дуже добре, що старт для клубу був хорошим. Приємно, що вдалося відзначитися забитим голом. Вірю, що ми й надалі будемо набирати оберти. Я мрію з «Рухом» потрапити у Прем’єр-лігу.

Дякую велике наставнику «Вереса» Юрію Вірту за те, що прийняв мене в команду і допоміг на тому етапі розвиватися. Якщо відверто, то у Другій лізі непросто було грати, але тренер мені довіряв і ставив в основний склад. Сподіваюся, я виправдав його очікування. У кожному матчі старався допомогти «Вересу», адже для мене цей клуб за три місяці також став маленькою сім’єю. Забив за «червоно-чорних» три м’ячі, але я зазвичай асистував на партнерів. Мені це більше подобається робити й приносить моральне та футбольне задоволення.

Олександр Бандура: «Над пропозицією «Руху» довго не роздумував, хоча це й команда Першої ліги»

Було приємно виступати за «Верес», адже на футбольному полі у мене не було жодних обмежень – міг зіграти, як на лівому фланзі, так і на правому. Коли вважав за потрібне, міг зміститися на позицію під нападником.

Три місяці оренди у «Вересі» не були легкими, але цей період пішов мені на користь. Як то кажуть, загартував свій характер. Тепер легко можу порівняти рівень Другої ліги України, Першої та елітного футбольного дивізіону. Швидкості на всіх трьох етапах неймовірно відрізняються. Не хочу ображати гравців Другої ліги, але класом вони поступаються футболістам з вищих дивізіонів.

Читайте также:   Богдан Шуст: "З "Рухом" буде гарне видовищне протистояння"

Дуже важливо, щоб в команді була велика конкуренція. «Рух» зараз активно підсилюється, а ще є потенційні новачки на перегляді. Можу сказати одне – конкуренція усім йде лише на користь. Я переконаний, що грати буде той, хто сильніший.

Источник