24.02.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Маковійчук: президент Буковини запевнив, що команда гратиме навесні

5 min read

Twitter

Головний тренер Буковини Степан Маковійчук розповів про задачі на весну і підтримку власної молоді.


Степан Маковійчук, uafc.org.ua

SPORTARENA.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Чернівецька Буковина дивом врятувалася від вильоту з ПФЛ, а сезон із семи поразок у восьми матчах. Щоправда, завершувала осінню частину команда Маковійчука непогано, здобувши три перемоги в чотирьох останніх матчах. А результативна перемога над лідером Вересом (5:4) засвідчила скоріше про оздоровлення колективу.

Станом на сьогодні перед командою є заборгованість за листопад-грудень по зарплатні, однак команда планує зібратися на перший зимовий збір уже за кілька днів.

«Збираємося 30 січня, але поки інформації щодо фінансової та організаційної частини у мене обмаль, — сказав Sport Arena Степан Маковійчук. – Ці питання слід адресувати президенту Вадиму Зайцю. Тренувальна програма у мене вже підготовлена, але ми поки ще повністю не з’ясували, де саме проводитимемо тренування. Головне, що команда збирається, хлопці у загальному чаті підтвердили, що зберуться у Чернівцях. Важливо, що є домовленість між футболістами і тренерським штабом, що ми зберемося і далі рухатимемося. Щодо фінансів, то президент запевнив, що це питання врегулює, а команда продовжить свої виступи у змаганнях ПФЛ».

Щодо спортивної частини, то напевно вболівальники засмутилися, що настільки впевнена хода команда перервана зимовим міжсезонням, команда набрала непогану форму.

«Наприкінці осінньої частини у нас в заявці інколи було 13-14 футболістів, але вони демонструвалися характер, старалися досягнути позитивний результат. Зважаючи на фінансові труднощі, буде складно залишити всіх футболістів, які грали і допомагали нам піднятися за п’ять останніх матчів на восьме місце. Кістяк, напевно, збережемо, але зрозуміло ж, футболісти шукають собі місце роботи, де все стабільно. Можливо не всі приїдуть вже цього четверга на збір, але з тими, хто збереться на базі, поговоримо, спробуємо знайти компроміс і досягти домовленості», — говорить Маковійчук.

До відновлення весняної частини перед Буковиною стоятиме завдання залишити місцевих ветеранів, і залучити місцеву амбітну молодь.

«Сивка, Палагнюк, Сантрапинських, Шишигін є лідерами нашої команди, навколо кого і будується кістяк команди. Плануємо поступово підключати футболістів з команди U-19. Зрозуміло, що комплектація буде, але вона залежатиме від рівня нашого фінансування. Приклад тернопільської Ниви надихає – команда з невеликим бюджетом зараз є лідером і в цьому команді дуже допомогли місцеві футболісти. І якщо команда вгорі, то меценатів легше залучити. На нас також позитивно вплинув той факт, що ми наприкінці показали гарні результати і зуміли залишити небезпечну зону вильоту. Тож чекаємо у четвер зустрічі з президентом, і віримо, що останні результати дозволять нам залучити фінансування».

Щодо змін у команді, то її залишили воротарі Марк Медведєв (15 матчів у чемпіонаті – 2019/20), Роман Чопко (5 матчів), півзахисник Микита Ходаковський (8 матчів) та захисник/нападник Андрій Понєдєльнік (17 матчів, 1 гол).

Читайте также:   Аталанта — Милан. Накануне

Источник