18.06.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Лучі — про VAR: НСК Олімпійський та ОСК Металіст — наступні стадіони, які отримають сертифікацію

1 min read

Twitter

Система VAR на матчах УПЛ має запрацювати в наступному році.


ОСК Металлист, Getty Images

SPORTARENA.com

Голова комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі заявив, що впровадження VAR в український футбол знаходиться на заключній фазі. Італійський функціонер вважає, що наступними отримають сертифікацію стадіони у Києві та Харкові.

«Ми майже на заключній фазі. Треба ще сертифікувати роботу арбітрів і обладнання. Епізоди, коли потрібно втручання VAR визначає протокол використання системи. Так, багато було випадків у чемпіонаті України стосовно ситуацій із грою рукою у штрафному майданчику.
Враження у людей з ФІФА хороші, адже ця ж система використовується в Португалії та Польщі», — сказав Лучі в програмі Профутбол.

«Наші арбітри вже навчені, вони майже 6 місяців готувалися до цього. Гадаю, наступними стадіонами, які отримають сертифікацію, будуть НСК Олімпійський та ОСК Металіст в Харкові».

Раніше Лучі заявляв, що сертифікацію має пройти стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві. Також функціонер зазначав, що перший матч УПЛ з VAR в режимі онлайн пройде в лютому.

Наразі VAR в матчах чемпіонату України працює в режимі офлайн. Це дозволяє протестувати обладнання, а також провести навчання арбітрів.

Вперше система VAR в режимі онлайн була використана в Україні 1 листопада в матчі чемпіонату України U-19 Динамо — Карпати (2:2).

Источник

Читайте также:   У Карпат - новый логотип, старый герб передали общественной организации ультрас