01.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Леонід Кучук: «Коли вболівальники й тренер зливаються в одне ціле, то є результат»

1 min read

Фото — «Рух»

Наставник «Руху» Леонід Кучук проаналізував переможний матч проти «Інгульця».

— Я вперше сьогодні побачив так багато вболівальників. Їх було більше, аніж у попередніх матчах. Хочу подякувати їм за підтримку, адже вони це роблять дуже доброзичливо, хвилюються за свою команду, за результат. Сьогодні це був наш дванадцятий гравець, який допомагав нам. Також я вдячний своїй команді за відвагу, за бажання не програти, а перемогти. Коли ти потрапляєш у таку важку ситуацію, то такі матчі потрібно вміти грати й використовувати будь-який моменти, який створює для тебе суперник. Справді, мої підопічні хотіли по-справжньому перемогти. Ми не мали права сьогодні програти і навіть зіграти внічию, аби залишитися у грі. Ми у ній залишилися. Ми, напевно, не створювали багато моментів, але ми вчимося грати тоді, коли важко. Ми перебудувалися в перерві. Гравці дуже уважно мене послухали. У першому таймі нам не вдавалося накривати суперника. «Інгулець» — найважчий опонент з тих, з ким ми грали. Вдячний супернику за ту гру, яку вони демонстрували, за ту цікаву схему, за якою діяли підопічні Лавриненка. Ми до неї готувалися. Наш опонент дуже добре володіє м’ячем. Це дуже добре команда. Помітна робота тренера і проти цієї команди потрібно вміти грати. На початку чемпіонату в «Інгульця» була одна якість гри, а зараз зовсім інша. Вони вчасно накривали нас, не дали нам нічого зробити у першому таймі, але згодом гра перевернулася. Коли команда навчиться грати багато таких матчів, де все висить на ниточці, то буде рости рівень

Леонід Кучук: «Є такі матчі, коли м’яч просто не летить у ворота»

— Ви кожного разу будете чекати до 90-ої хвилини, щоб створити момент чи це лише сьогодні так було через те, що грав «Інгулець»?

— Проти «Інгульця» дуже важко грати. Кожного разу ми намагаємося щось придумати. Гра на гру не подібна. Наступний матч зовсім інший. Ми не маємо права помилятися. Мій один знайомий сказав: «Є лише дві людини, які не розуміються у футболі — два тренери, а всі решта розуміються». Дай Бог, щоб два тренери розбиралися у футболі і решта людей теж.

— Якби рахунок би був 0:0, ви засмутилися б?

— Так, дуже. Але ми могли й програти. Коли вболівальники й тренер зливаються в одне ціле, то є результат.

— У якому стані перебувають Ростислав Русин та Іван Брікнер?

— У найближчий час вони з’являться на полі. Вони відновлюються, тренуються. Русин вже після цієї гри буде в загальній групі. Брікнер теж тренується, щоб увійти в загальну групу. Звичайно, для нас це підсилення. Інколи буває, що ти не розумієш, ким підсилити гру, і це найгірше.

Источник