27.10.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Іван Брікнер: «У матчі проти «Сталі» мене показали по телевізору, а в селі це дорого вартує»

1 min read

Официальный сайт «Руха»

Гравець «Руху» Іван Брікнер в інтерв’ю прес-службі клубу розповів про свій етап кар֦’єри, який пов’язаний із виступами в складі «Олімпіка».

-Із «Сумами» в мене завершився контракт. Я вирішив не продовжувати угоду, адже в мене було кілька варіантів продовження кар’єри у Першій лізі. До мене подзвонив один агент і запропонував поїхати на перегляд у донецький «Олімпік». Я приїхав туди, потренувався три дні і все. Пам’ятаю, була зима, лежав великий сніг і проявити себе було важко. Після заняття мені подякували і сказали, що передзвонять. Далі «Олімпік» поїхав на гру, а я – додому. Вже й не сподівався, що мене з команди хтось набере. Згодом зі мною на зв’язок вийшов агент і сказав, що Президент клубу хоче, щоб я приїхав на традиційний турнір пам’яті Макарова та зіграв за «Олімпік» кілька ігор. Все так і сталося. У підсумку, зі мною підписали контракт.

– Твій дебют за «Олімпік» у Прем’єр-Лізі був особливим, адже відбувся на «Арені-Львів» у матчі проти «Сталі» Леоніда Кучука. Які тоді пережив емоції?

– Для мене це один з найбільш пам’ятних моментів у кар’єрі. Зараз взагалі ця історія відкрилася новими барвами, адже розумію, що дебютував проти тренера, з яким вже встиг попрацювати. На трибунах більшість людей були мої персональні вболівальники: батьки, рідні, друзі (Сміється). Я вийшов наприкінці поєдинку на кілька хвилин, зіграли в нічию – 0:0. Я встиг один раз пробити, але як завжди — мимо (Сміється). Після матчу отримав багато дзвінків з привітаннями. В селі мене показали по телевізору, а це дорого вартує.

– Наскільки важким був шлях до основи команди?

– У кожній грі Санжар давав мені ігрову практику: спершу випускав на п’ять хвилин, згодом – на десять. Важко було адаптуватися, адже це зовсім інший рівень у порівнянні з Першою лігою: інші швидкості, потрібно в лічені секунди приймати рішення. В «Олімпіку» були такі гравці, як Богданов, Нємчанінов, Поступаленко, Гришко. Вони зіграли багато ігор в елітному дивізіоні. Тоді у нас була хороша команда.

– Сезон 2016/17 років для «Олімпіка» був історичним, адже команда у підсумку зайняла четверту сходинку. Чим найбільше тобі запам’ятався той чемпіонат?

– Це був фантастичний період для клубу. В тому чемпіонаті я забив свій дебютний гол в елітному дивізіоні в матчі проти «Чорноморця». Я довго не міг повірити, що це сталося, був шокований. Пам’ятаю, коли радів, то Сергійчук мене збив з ніг. Я йому ще відповів: «Міша, що ти робиш? Хочеш травму мені нанести?» (Сміється). Лише по завершенню матчу усвідомив, що забив.

Іван Брікнер: «Краще б «Суми» набагато швидше знялися з чемпіонату, аніж так ганьбитися»

Источник