25.07.2021

SportPress — Toredo

Все о футболе

Ігор Циганик: «Прогнозую, що «Металіст» в найближчі п’ять років стане чемпіоном України»

1 min read

Фото — facebook/save.dmytro

Відомий український журналіст і телеведучий Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми «Циганик LIVE» розповів про новачків харківського «Металіста», яких напередодні представив Олександр Ярославський.

«Це топ! Для Першої ліги — це топ-поідсилення. Я думаю, що» Металіст «легко проскочить перший дивізіон. З таким підсиленням, а особливо Маілтоном. Це — топ-футболіст. Це гравець, який може зараз посилити і» Шахтар «, і» Динамо «абсолютно легко.

Ріаскос — теж дуже хороший нападаючий. Плюс українці — Цуріков, Банада. Я знаю, що їх хотіли підписати інші команди, навіть виступаючі в єврокубках. А вони вибрали «Металіст»!

«Металіст» — це дуже серйозний проект. Зараз там 163 мільйони гривень збирається витратити Ярославський на відновлення інфраструктури. 53 мільйони — тільки на дитячо-юнацьку академію.

Я пам’ятаю цю академію 10 років тому — це було щось неймовірне. Зараз зайшов — все побито, зірвано. Неприємно дуже. Добре, що почалися відновлювальні роботи.

Те ж і з базою «Металіста» у Високому. Не знаю, хто і що там робив, і хто розповідає, що чимось займався і вкладав в неї… Я був в 2012 році на цій базі. Це була лялечка просто. Там жити хотілося. Чистота, все функціонує. А зараз приїхав — все зруйновано.

Александр Ярославский: «Мы «съели» Вторую лигу, справимся с Первой, и приступим к «десерту» — УПЛ»

Коли попередні орендарі розповідають, що вони там щось робили, я думаю, що і копійки не вклали в базу. Зараз Ярославський має намір все це відновити. Стадіон відновити, VIP-ложу, Fan-Shop. Там серйозний проект. Я прогнозую, що «Металіст» в найближчі п’ять років стане чемпіоном України. З таким підходом Ярославського — це абсолютно реально», — сказав Ігор Циганик.

Читайте также:   Ігор Бурбас: "Представники УПЛ більшістю голосів не приймуть до своїх рядів тих, хто підвищиться не за спортивним принципом"

Источник