01.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Ігор Сікорський: «Остап Маркевич просить нас читати книги з психології»

1 min read

Фото — «Агробизнес»

Герой десятого туру у Першій лізі Ігор Сікорський поділився своїми враженнями від матчу з Авангардом, відкрив кілька таємниць тренувального процесу Остапа Маркевич і спробував спрогнозувати рівень Агробізнес за рік.

— Кожному футболісту приємно коли його відзначають, але всі рейтинги суб’єктивні. На моє визнання працювала вся команди, без партнерів не зміг би досягти такого результату. Хочеться їм за це щиро подякувати.

— Після спортивних результатів Агробізнеса в цьому сезоні і ваших особистих бомбардирських здобутків увага з боку ЗМІ до вас збільшилася?

— Звісно, про Агробізнес зараз багато говорять, наша команда на слуху. Доводимо, що можемо грати у змістовний футбол і досягати результату. До нас у літнє міжсезоння прийшов дуже хороший спеціаліст. З Остапом Маркевичем працювати одне задоволення. Через такі результати команди на кожного гравця більше звертають увагу.

— Напевно, переоцінити перемогу над Авангардом неможливо, адже ваша команда у минулому турі поступилася Минаю, тому необхідно було здобувати три залікові пункти і повертатися на лідируючу позицію. На цьому перед грою акцентував увагу Остап Маркевич?

— Звісно, поразка від Минаю стала болючою для всієї команди. На 90+5 хвилині міг зрівнювати рахунок, але не використав свій момент. Тренерський штаб нас дуже мотивував на гру з Авангардом. У тижневому мікроциклі ретельно готувалися до цього матчу. Якщо хочемо залишатися лідером Першої ліги, то мали обов’язково перемагати краматорський колектив.

Источник