28.01.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Ігор Йовічевіч: «Шахтарю» непросто буде протидіяти загребському «Динамо»

1 min read

Фото — Денис Руденко, Footboom

Екс-тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч поділився думкою щодо протистояння «Шахтаря» та загребського «Динамо», в якому він працює, в Лізі чемпіонів.

— В Лізі чемпіонів жереб звів «Динамо» Загреб та «Шахтар». Чого Ви очікуєте від матчів між чемпіонатами України та Хорватії?

— Насамперед, цікавих ігор. Думає, що «гірникам» буде не просто протидіяти команді показала себе і організованою, твердою командою під керівництвом Ненад Б’єліца. «Динамо» Загреб минулого сезону отримав хороший досвід у єврокубках. Команда стала ще сильнішою. Півзахисник Дані Олмо вже зараз має пропозиції на 30-40 мільйонів від інших клубів. Сильний інший півзахисник Емер Гояк.

— Безперечно, що » Манчестер Сіті» є фаворитом не тільки групу, але і загалом одним із фаворитів Ліги чемпіоні. Як Ви розцінюєте шанси Загреба в боротьбі за 2 місце з «Шахтарем» та » Аталантою»?

— «Шахтар» є «Шахтар». Зараз придбали Коноплянку. Тут на лице бажання грати у комбінаційний футбол. «Аталанта» мені минулого сезону дуже сподобалася, грала у дуже хороший футбол, який неприємний для суперника. Потрібно адаптуватися до побудови гри команди Гасперіні. В цьому сезоні поки не так добре вони грають. «Динамо» Загреб грає через компактність, дисципліну і контратаку. Тому кожна з суперників має свої сильні та слабкі сторони, своє футбольне обличчя. Тому цікаво буде дивитися не тільки на матчі Ліги чемпіонів, але і протистояння стилів. Думаю, що всі три команди будуть боротися за плей –оф. Причому «Динамо» не потрібно тут вважати аутсайдером. Без бою жодного очка вони не віддадуть.

Источник