04.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Головний тренер Буковини Маковійчук: «Команда без грошей. Хлопці не можуть грати на одному ентузіазмі»

1 min read

Twitter


fcbukovyna.com

Коуч поскаржився на бездіяльність міської влади Чернівців.

Головний тренер Буковини Степан Маковійчук розповів про фінансові складнощі, які спіткали чернівецький клуб. За його словами, команда не отримує належного фінансування та ігнорується міською владою.

«Найбільше турбує те, що у нас місто та область не звертають увагу на команду. Президент нашого клубу виділяє власні кошти. Я не розумію того, чому ніхто з владних структур не звертається до нас. Команда без грошей. Команда потрібна лише тренерському складу, футболістам, президенту клубу. Більше нікому вона не потрібна», — цитує Маковійчука сайт Диназу, якому Буковина програла останній матч чемпіонату Другої ліги (0:1).

«Мені шкода тих вболівальників, які приходять на стадіон. Хоча хлопці б’ються без грошей заради цих вболівальників. Таке враження, що наші керманичі хочуть того, щоби команда розпалася. Це дуже прикро. Ми із хлопцями серцем вболіваємо за цю команду. Нехай керівники звернуться до нас та, принаймні, щось скажуть».

«Так далі продовжуватися не може. Хлопці не можуть грати на одному ентузіазмі. У них є родини. Дійшло до того, що вони телефонують додому та просять передати їм гроші. Хлопці приходять на роботу та хочуть заробити. А витрачати своє здоров’я та нічого за це не отримувати… Це не вихід. Ми будемо робити все для того, щоби команда не розпалася».

Після перших 14 турів чемпіонату Буковина посідає передостаннє, десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату Другої ліги в групі А.

В наступному матчі 23 жовтня чернівецька команда на виїзді зустрінеться з одним із лідерів чемпіонату Поліссям.

Источник