28.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Далі буде. Чорноморець – Металіст 0:0

1 min read

Команди продовжили свої суху та безгольову серії

Фото: ФК Чорноморець / Автор невідомийП’яти днів "Металістові" не вистачило, щоб визначитись та оголосити, хто ж нині тренує команду. Як і в поєдинку проти "Миная", "основним" головним тренером у протоколі був Олег Ратій, проте спеціаліст, який очолював колектив протягом попередніх дванадцяти матчів УПЛ, знову сидів на лаві запасних, а вказівки футболістам роздавав спортиний директор клубу Василь Кобін. Можливо, це спроба хоча б таким чином заплутати суперників та нарешті перервати смугу без перемог. До речі, Кобіна з початку сезону так і немає на офіційному сайті клубу в розділі "Персонал", а з вересня жодного разу на сайті клубу не згадувалося, що він працює у структурі клубу. "Чорноморець" на фоні такого шторму в суперника виглядає острівцем штилю. Так, команда Романа Григорчука все ще знаходиться у небезпечній зоні, проте керівництво клубу повністю довіряє досвідченому наставнику, до того ж, команда нарешті розпочала перемагати й потроху виправляти крен.

Втім, саме команда-невдаха розпочала поєдинок активніше. "Металіст" майже без проблем заходив до штрафного майданчика одеситів. Не вистачало лише удару або передачі саме під цей удар. "Чорноморець", схоже, виявився не готовим до такої агресії з боку противника й думав лише про захист. Десь у середині другого десятка хвилин ситуація потроху стала вирівнюватись, а згодом одесити взагалі взяли м’яч під свій контроль. Господарі завдяки вертикальним передачам у атакувальну третину також стали напружувати захист опонентів, проте вкрай рідко робота з’являлася у Костика. Певно, найкращим шансом тайму став щільний удар метрів з двадцяти від Юсова, який парирував голкіпер харків’ян, а згодом забрав й добивання від Брагару.

Старт другої половини знову був жвавішим за харків’янами. Добрий шанс відкрити рахунок був у Демченка, який головою непогано бив під ліву від себе стійку, але Непогодов витягнув. Далі момент, можливо, усієї кар’єри був у Рязанцева: Картушов вивів його на побачення з голкіпером, проте з такою обробкою м’яча з нападника сміялися б навіть у дворовому футболі. Нарешті, Підлепенець, замикаючи подачу, вмазав у поперечину. "Чорноморець", таке враження, вийшов з роздягальні просто не готовим. Лише у заключній чверті зустрічі господарі трохи завелися та створили кілька загроз, але вважати їх гольовими можна з натяжкою. Одеситам не без фарту вдалося продовжили свою "суху" серію понад 180 хвилин, а харків’янам – не забивати більше трьох матчів.

Це був поєдинок останнього туру УПЛ, проте не заключний цього року для обидвох команд. В останній день листопада харків’яни ще проведуть відкладений матч проти "Динамо", а у "Чорноморця" таких гри дві: проти "Кривбаса" та "Руха", які відбудуться вже у грудні.

Одеса. Стадіон "Чорноморець"
Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Помічники: Денис Сердюк (Полтава), Петро Котубей (Ужгород)
Чорноморець – Металіст 0:0
Чорноморець:
Дмитро Непогодов, Віталій Єрмаков, Джеймс Манджрекар, Ілля Путря, Владислав Наумець (Зігей Бадібанга 72), Сергій Кравченко, Дмитро Юсов (Максим Войтіховський 46), Максим Брагару, Володимир Салюк (Орест Кузик 78), Сергій Політило, Кевін Кубемба (Олександр Гладкий 46)
Металіст: Орест Костик, Олександр Мізюк, Сергій Панасенко (Максим Багачанський 67), Максим Прядун (Євген Рязанцев 40), Єгор Картушов (Данило Кайдалов 82), Євген Підлепенець, Єгор Демченко (Андрій Ралюченко 67), Єгор Клименчук, Олександр Каплієнко, Володимир Шопін, В'ячеслав Танковський
Попередження: Єгор Демченко 36, Данило Кайдалов 86