25.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Бузник: Верес, Полісся і Нива Т – серед найреальніших кандидатів на підвищення в класі (відео)

1 min read

Twitter


Фото: fcnyva.com

Черговий випуск передачі Україна футбольна.

SPORTARENA.com

Заслужений тренер України Анатолій Бузник охарактеризував нинішню Групу А Другої ліги, відзначивши клуби, які претендують на вихід до Першого дивізіону.

За словам спеціаліста, у 16-му турі справжню сенсацію створив Калуш. Команда, яка у попередніх п’яти матчах здобула лише одну перемогу, з приходом нового головного тренера Степана Матвіїва обіграла лідера на виїзді ще й з розгромним рахунком.

«Із приходом нового керманича завжди можна очікувати емоційного сплеску. Це бажання футболістів довести власну ігрову спроможність. Тим більше Степан Матвіїв не новачок у Калуші, окрім цього клубу працював він і в донецькому Металурзі, Борисфені, Чорноморці. Тобто він уже має необхідний досвід роботи на високому рівні у якості головного тренера», — відзначив Бузник.

За словами тренера, на підвищення у класі сьогодні претендують три клуби Групи А.

«Верес, Полісся і тернопільська Нива розглядаються як головні кандидати на призові місця. Доганяти завжди складно. Але сьогодні серед п’яти-шести номінантів у Другій лізі на звання найкращого тренера туру – Матвіїв опинився першим», — заявив фахівець.

Источник