09.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Богданов: Нікополь постійно вдосконалює свою гру

1 min read

Twitter


fcnikopol.com.ua

Sport Arena та ПФЛ визнали плеймейкера ФК Нікополь героєм туру в Другій лізі.

SPORTARENA.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Герой 15-го туру у Другій лізі Максим Богданов поділився своїми враженнями від протистояння з Таврією, а також висловив захоплення грою збірної України.

Мені надзвичайно приємно перемагати у цій почесній номінації, — говорить Максим. — Не очікував, що стану найкращим гравцем туру, хоча розраховував, що, можливо, звернуть увагу і оцінять мою гру. Задоволений, що приніс користь команді. Не зупинятимусь на досягнутому і продовжуватиму прогресувати.

— На вашу думку, у чому причина такої невиразної гри у першому таймі? Можливо, відчувалася втома після програного на тижні протистояння з Альянсом?

— На жаль, наша команда завжди досить складно входить у гру, тривалий час потрібен для того щоб розкачатися.  Звісно, гра з Альянсом не могла не позначитися на команді, адже грали без замін, були дещо стомленими. Складний переїзд на тижні також вплинув на команду.

— Наскільки вашій команді комфортно грається першим номером, з позиції сили?

— Поки у нас не завжди виходить якісно грати першим номером, проте ми працюємо над цим, намагаємося вдосконалити свою гру. На даний момент простіше грати за рахунок контратак, використовуючи вільні зони.

— На чому перед грою акцентував увагу головний тренер? На чому наголошував у цьому матчі проти суперника, який має певні спортивні і організаційні труднощі?

— Тренер налаштовував нас виключно на перемогу. Виходили на поле з максимальною концентрацією та відповідальністю. Не звертали уваги на проблеми Таврії, прагнули показати свій найкращий футбол. Таврія у будь-які для себе часи — це серйозний суперник, з яким непросто грати. Це команда, яка завжди намагається грати у футбол, а не відбиватися.

Необхідно було з перших хвилин контролювати м’яч, створювати тиск на ворота суперника, тим самим змушуючи гравців Таврії помилятися. Прагнули забити м’яч, але тривалий час у нас це не виходило. Добре, що у підсумку змогли досягти свого.

— Вилучення Жукова стало ключовим моментом у матчі, адже після цього напевно було простіше зламати масовану оборону суперника?

— Вважаю, що цей епізод взагалі не вплинув на хід протистояння. Навпаки, у психологічному плані вилучення суперника могла нас дещо розслабити, але дякувати Богу вдалося вистояти і навіть забити другий м’яч. Грали з першої і до останньої хвилини з максимальною концентрацією і це допомогло нам перемогти.

— У моменті з першим забитим м’ячем ви віддали у штрафну на Донця, який підставив ногу і відправив м’яча у сітку. Награєте такі комбінації на тренуваннях?

— Під час тренувального процесу відпрацьовуємо виконання штрафних та кутових. Намагаємося своїми діями здивувати суперника. Кожен гравець знає свою позицію при стандартних положеннях. Чудово, що Донець опинився у потрібному місці у потрібний час і забив надзвичайно важливий м’яч. Отже, не даремно працюємо на тренуваннях.

— На 76-й хвилині арбітр вилучив Адаменка і команди залишилися у рівних складах. Це вилучення якось позначилося на грі чи характер протистояння для вас особливо не змінився?

— Вилучення Василя нас струсонуло. Адаменко отримав дві жовті картки на одному і тому ж гравцеві. Тренер провів заміни, наша команда змінила свою тактичну схему і довели гру до перемоги. Важливо, що вдалося перебудуватися під час матчу.

— В останні хвилини намагалися надійніше зіграти у захисті чи прагнули розвинути свою перевагу?

— Намагалися втримати переможний для себе результат, тому зайвий раз не ризикували. Віддали ініціативу супернику і грали більше на контратаках. Важливо було максимально надійно зіграти у захисті і нам це вдалося.

— На 85-й хвилині ви впевнено реалізували одинадцятиметровий, тим самим вдалося уникнути нервової кінцівки. Ви є штатним пенальтистом команди?

— Надзвичайно приємно, що саме мені довірили пробивати 11-метровий у такий важливий момент матчу. Підходив до м’яча з максимальною концентрацією, відкинув всі зайві думки, адже розумів, що не маю права підвести команду. Щасливий, що все склалося якнайкраще.

Читайте також:

Богданов, Каверін, Мисик і вся збірна 15-го туру Другої ліги

— У наступному турі зіграєте проти Авангарда-2. Чого очікуєте від протистояння з аутсайдером Групи Б?

— Очікуємо на складну гру, про недооцінку суперника не варто навіть і говорити. Краматорський колектив може здивувати будь-кого і вони це неодноразово доводили. Якщо зможемо показати свій найкращий футбол, то переможемо.

— Що скажете про матч України та Португалії?

— Отримав величезне задоволення від матчу, такою збірну України ще не бачив. Гравці впевнені у своїх силах, грають у європейський, сучасний футбол. Хлопці не відбиваються, а контролюють м’яч навіть проти такого іменитого суперника. Спостерігати за такою грою надзвичайно приємно.

Бліц

• Народився у Каховці, Херсонської області

• Вихованець — ДЮСШ м. Каховки та донецького Олімпіка

• Перший тренер — Юрій Володимирович Окул

• Улюблений гравець — слідкую за грою Малиновського та Зінченка

• Улюблені клуби — мадридський Реал та донецький Шахтар

• Футбольна мрія? Прагну пограти на високому рівні, а також досягти всіх поставлених перед собою цілей. Хочеться, щоб мною гордилися батьки та вся сім’я.

Источник