28.01.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Андрій Тлумак: «Знаєте, у футболі є такий рахунок, як 2:0 – і він найскладніший» (Відео)

1 min read

Фото — Волынь

Головний тренер «Волині» Андрій Тлумак на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в матчі 16-го туру чемпіонату першої ліги з «Авангардом» (2:1), інформує прес-служба клубу.

— Хочу привітати команду і всіх волинян з перемогою. Знаєте, дуже боявся цього матчу, тому що перемоги додають впевненості, але з іншого боку розхолоджують. І минулого року в нас була серія з п’яти перемог, а на шостий був конфуз у Дніпрі. Тому ці моменти мене десь насторожували. Команда, хлопці, зібралися і відіграли досить серйозний матч – їм дуже велике дякую. Ще один момент – команда з Краматорська обіграла нас двічі поспіль, тому команда там дуже серйозна. З тренером я працював у Вищій лізі, а їхня команда також молодці.

Ми дуже хотіли третього голу, однак добре, що вистачило двох. З Тарасом Михаликом усе нормально, у нього мікротравма після контакту із суперником, однак все має бути нормально. Мій помічник, Андрій Михайлович Сапуга, каже: тренер – творча натура. Ми можемо творити, ми можемо перебудовуватися. Тим і цікавий футбол, що ніхто не чекає того, що ми можемо зробити. Я не можу сказати, що Місі Горопевшеку чогось не вистачає – він же там у списку бомбардирів у верхній частині. Мої футболісти – молодці, вони виграли шість матчів!

Андрій Тлумак: «Могли ще забити «Минаю», але ніякої різниці немає – чи 1:0, чи 5:0″

Валерій Васильович Лобановський казав, що чим більше універсалів в команді, тим вона сильніша. У нас є чимало універсальних гравців і Міха це якраз доводить, тому що може зіграти як попереду, так і позаду.

Щодо Рябова – молодець, я дуже хочу його похвалити. Дуже складно йому було в психологічному плані – проти такого суперника у стартовому складі, такий хлопчик, який ще вчора грав за команду U-19… Я його можу тільки похвалити. Хай рухається далі, хай працює. Звичайно, по одному матчу не можна сказати, що він уже футболіст, але на сьогодні – він молодець! У нас є деякі втрати, ми втратили трьох захисників на матч з «Рухом». Тому ми будемо шукати вихід з ситуації, це наш головний біль, і ми постараємося вийти з цього в хорошому сенсі.

В першому таймі ми грали більш спокійно, суперник десь побоювався нас, і ми виглядали впевненіше. Другий тайм… Знаєте, у футболі є такий рахунок, як 2:0 – і він найскладніший. Ми ніби заспокоюємося, бо 2:0 і ніби все добре, а команда суперника коли забиває, у них виростають крила, і все виходить трохи гірше. Це незручний рахунок. Ми перебудувалися у три захисники, закрили зони і все вдалося. Ну і, звичайно, хочу відзначити Льову – молодчинка, виручив з пенальті! Усіх з перемогою!

Андрій Тлумак: «У «Волині» кожна гра – фінал, і цей фінал ми повинні виграти»

Источник