04.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Андрій Тлумак: «Тараса Михалика поміняли в перерві, тому що він багато пропустив»

1 min read

Фото — Волынь

Головний тренер «Волині» Андрій Тлумак на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку 13-го туру чемпіонату першої ліги з «Черкащиною» (3:0), інформує прес-служба клубу.

— Всю Волинь вітаю з перемогою. Ми перемогли і дуже надіялися на ці три очки. Зіграли, в принципі, солідно, два м’ячі забили в першому таймі, закріпили третім. Дуже радий за Ігоря Карпенка, що він забив, тому, мабуть, ми задоволені грою.

Мабуть, усі бачили вчора й збірну України, як вона грала, коли тисне результат. Коли ми в статусі тих, хто наздоганяє, для нас кожен момент і кожна гра – як останні, як фінал. І так ми з хлопцями говоримо, що у нас всі матчі як фінал. Тому спочатку йде якась нервозність, але коли ми забиваємо, гра заспокоюється.

Форварди до всього мають бути готові, це їхня робота. Так, як і ми, тренери, коли немає результатів, немає голів – йде критика. Тому потрібно бути мужиками, терпіти і працювати – тоді все прийде. Найголовніше – не опускати рук. Програв не той, хто програв, а той, хто здався. Ми в будь-якому випадку будемо битися до кінця, і ви бачите, що потроху скорочуємо відстань. Тому все нормально, головне вірити в те, що ми робимо, і результат прийде.

Звичайно, чим більше у нас є футболістів, яких ми можемо міняти, навіть коли справа не в тому, що вони погано грають – ми сьогодні, наприклад, Тараса Михалика поміняли в перерві, тому що він багато пропустив, і для нього два матчі забагато зіграти, і тому зробили заміну. Але Тарас набирає свою форму, і ви самі бачили в першому таймі, як він солідно грає, від нього йде підказка – це гравець з великої літери.

Андрій Тлумак: «У «Волині» така традиція – отримуємо гол і тоді починаємо грати»

Источник