28.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Андрій Демченко: “Не дощ у всьому винен, адже для “Миколаєва” він був також”

1 min read

Фото – Металлист 1925

Головний тренер “Металіста 1925” Андрій Демченко на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку з “Миколаєвом” (0:0), інформує прес-служба клубу.

– Погода внесла сьогодні свої корективи, тому на полі у гравців був певний дискомфорт. Ми вимагаємо від хлопців багато контролювати м’яч, а за дощової погоди це вдавалося не дуже. Але не дощ у всьому винен, адже для “Миколаєва” він був також. Ну, а так, гра досить інформативна, у нас було вдосталь моментів, хоча і суперник мав можливості забити. Своїм футболістам я подякував за дуже високу самовіддачу, навіть у десятьох ми були господарями становища, а суперник нічого зробити не зміг. Могли і були повинні цю гру рятувати та заробляти три очки. Тим паче, що наші конкуренти програли.

– За такої погоди треба було багато бити з-за меж карного майданчику, а “Металіст 1925” це робив замало. Чому?

– Команда суперника досить непогано захищалася, а для того, аби нанести удар, треба знайти для цього момент. Ми сьогодні більше грали через фланги, просили футболістів робити сильні прострільні передачі. “Миколаїв” досить непогано оборонявся, тому особливих моментів, аби завдати удару з далекої відстані, у нас і не було.

– Не вперше ваша команда дограє матч у меншості. Готуєте до цього своїх підопічних?

– Це все вимушено, але грати у десятьох чи, навіть, у дев’ятьох, ми повинні вміти завжди. Акцентовано ми над цим не працюємо. Але, якщо граємо вдесятьох, то схема 4-4-1, вдев’ятьох – 4-4. Футболісти знають, як це робити.

– Чому саме Лукас з’явився у старті?

– Це вимушено. Лукас поки що підлаштовується під український стиль гри. Сьогодні через травму не грав Дехтяренко, а через дискваліфікацію – Шершень. Тому довелося трохи варіювати зі складом. Лукас добре діє в атаці, але гра складається з багатьох компонентів, у тому числі, і з оборони. А Романов приємно сьогодні здивував, добре зіграв і “десяткою”, і потім замість Кольцова – у позиції шостого номеру.

– Оцініть дії Сергія Петрова, який досить рано з’явився на полі?

– Ми розуміли, що граємо у меншості, і що суперник буде нас накривати. Тому наші захисники робили довгі передачі, а Петров зі своїм зростом повинен був за ці м’ячі чіплятися. Думаю, що йому просто не вистачило практики, адже він востаннє грав із “Гірником-Спорт”. Думаю, він буде прибавляти.

– На гру з “Чорноморцем” ви втратили Віталія Кольцова. Як будете вирішувати цю проблему?

– Це суттєва втрата для нас, адже і захисники, і атакуючі інсайди до нього звикли. Всі вони працюють на одному диханні. Протягом тижня ми будемо награвати на цій позиції когось іншого.

– Чи витримало поле ОСК “Металіст”, на ваш погляд?

– Поле в ідеальному стані, м’яч при передачах летів нормально. Калюж не було, тому я задоволений газоном – він, дійсно, європейського рівня.

– Головний тренер “Миколаєва” Сергій Шищенко побажав “Металісту 1925” вийти до Прем’єр-Ліги та грати у Лізі Чемпіонів. А що би ви побажали йому?

– Його команді хочу побажати стабільності, аби “Миколаїв” знайшов свою гру та з нею йшов далі. Ми довго до цього йшли: тренувалися, працювали, шукали те, що хотіли. Я вдячний хлопцям, вони розуміють, що ми від них вимагаємо. Вважаю, що наша команда вже має свій певний стиль гри і з кожним днем ми даємо їй щось нове.

– Чи хотіли би побачити своїх уболівальників в Одесі?

– Звичайно, вони нам дуже допомагають. Ми відчуваємо їх постійно, як вдома, так і на виїзді, тому, будемо раді бачити наших вірних уболівальників за тиждень в Одесі…

Андрій Демченко: “Команди із Західної України вдома “кістьми лягають”

Источник