28.03.2023

SportPress – Toredo

Все о футболе

Агент Довбика: Дніпро навіть не розглядатиме пропозиції у 7-8 млн євро

1 min read

Влітку за Артема пропонували 10

Фото: СК Днепр-1Агент форварда "Дніпра-1" Артема Довбика Олексій Люндовський в інтерв'ю виданню Fanday.net прокоментував інформацію про інтерес до нападника від клубів із італійської Серії А.

Отже, для початку, як прокоментуєте інформацію італійців про те, що клуби Серії А повернулися до переговорів щодо Довбика?

"Я трохи здивований, чому інформація з'явилася саме зараз, кому це вигідно та чому називаються саме ті, а не інші суми.

Давайте розумітися. Клуби не поверталися до переговорів, бо їх не виходили. Серйозний трансфер – це постійна робота. Контакти із закордонними клубами у нас не припинялися, всі клуби, які фігурували у ЗМІ, продовжують спостерігати за Довбиком та вести роботу з підготовки трансферу.

Був інший момент у цих кількох повідомленнях, які здивували".

Що ж це таке?

"Сума трансферу. Ви бачили, що фігурувало 7-8 млн. євро. На таку суму зараз "Дніпро-1" навіть не дивитиметься.


Я просто нагадаю, що ще влітку, коли Довбик був без ігрової практики, за нього офіційно пропонували 10 мільйонів, адже тоді у багатьох були сумніви, як вийде Артем після вимушеної перерви та травми, як швидко зможе собі повернути тонус.

Зараз, коли він знову найкращий бомбардир УПЛ після осінньої частини сезону, та ще й підкріпив це результативністю в єврокубках, його ціна явно буде вищою, ніж улітку. Які 7-8 мільйонів?"

Які клуби виявляють до Довбика інтерес?

"Загалом у трансферах, які поки що не відбулися, про конкретику не говорять – все у процесі. Але можу вас запевнити, що є інтерес із чемпіонатів Англії, Італії, Франції, Туреччини, Бельгії. Це якщо говорити про команди, які запитували деякі дані, статистику, відео".