08.02.2023

SportPress — Toredo

Все о футболе

Африканські гравці кропивницького Олімпіка поскаржилися на знущання зі сторони керівництва клубу

1 min read

Twitter


cbn.com.ua

Футболістам не платять зарплату.

Іноземні гравці аматорського клубу Олімпік Кропивницький заявили про знущання зі сторони клубу. Про це футболісти повідомили під час прес-конференції.

За Олімпік виступають футболісти з п’яти африканських країн — Нігерії, Гани, Гамбії, Кот-д’Івуару та Сенегалу. Вони заявляють, що керівництво клубу не виконує умов контракту — гравцям не платять зарплату та не годують.

«Ми маємо проблеми з їжею, водою, медициною. У нас немає грошей взагалі. Ми дуже багато граємо, в нас багато травм, але грошей, щоб вилікуватись, у мене немає. Так я граю вже протягом двох років», — цитує футболіста Стіва Куасі Cbn.com.ua.

Футболісти не стали звертатись до поліції, бо бояться що представники правоохоронних органів все розкажуть президенту Олімпіка Юрію Кевлічу. Гравці зазначили, що проживають у готелі, в якому немає світла та води.

Сам Кевліч заявив, що клуб не зобов’язаний платити гроші гравцям.

«А ми їм не зобов’язані платити гроші. Хто вам сказав таке, що ми повинні? Які гроші? Ми любительський клуб, ще раз вам повторюю. Ми не маємо права по закону платити їм гроші. Платить гроші професійний футбольний клуб, до якого їм дуже далеко. Нехай вони спочатку навчаться грати у футбол, а потім ще потрібно виправити їхні людські якості».

Олімпік виступає в групі 2 чемпіонату України серед аматорів. Команда посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці.

Пресконференція іноземних футболістів

Gepostet von Міська рада міста Кропивницького am Donnerstag, 10. Oktober 2019

Источник